TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME FITNESS ve BİLEK GÜREŞİ FEDERASYONU

CAMİAMIZIN DİKKATİNE

2014-12-10 19:07:00


       CAMİAMIZIN DİKKATİNE!!!

 
     04-07 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA  YALOVA'DA DÜZENLENEN TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS TÜRKİYE ŞAMPİYONASI'NDA DOPİNGLİ ÇIKAN 15 SPORCUDAN 12'SİNİN VÜCUT GELİŞTİRME VE KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME BRANŞI SPORCUSU OLMASI NEDENİ İLE;
FEDERASYONUMUZ 26.11.2014 TARİHLİ YÖNETİM KURULU  KARARINCA;

     MADDE 1: 2015 YILINDA VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS BRANŞLARINDA TÜM KATEGORİLERDE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YAPILACAKTIR.
     MADDE 2: 2015 YILINDA VÜCUT GELİŞTİRME VE KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME KATEGORİLERİNDE İSE; 
DOPİNGLE MÜCADELEMİZDE BEKLENEN SEVİYEYE ULAŞINCAYA DEK,ULUSLARARASI YARIŞMALARA KATILIM OLMAYACAKTIR.
     MADDE 3: 2015 YILINDA DİĞER TÜM BRANŞLAR VE KATEGORİLERDE YURT DIŞI FAALİYETLERİNE DEVAM EDİLECEKTİR.
Devamını oku

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

2014-11-24 10:36:00
GECE-GÜNDÜZ DEMEDEN, BIKMADAN, USANMADAN İLİM ZIRHINI KUŞANIP SÜREKLİ CEHALETLE SAVAŞAN ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

NİYAZİ KURT
Federasyon Başkanı
Devamını oku

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS MALİ KURUL DELEGE LİSTESİ

2014-11-13 14:46:00
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU MALİ KURUL DELEGE LİSTESİ 
S. NO MADDE ÜNVANI İLİ GENEL KURUL ÜYESİNİN   ADI VE SOYADI
1   GENEL MÜDÜR  ANKARA MEHMET BAYKAN
2   GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ANKARA DURSUN TÜRK
3   GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ANKARA ÖMER ALTUNSOY
4   GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  ANKARA TAMER TAŞPINAR
5   TEFTİŞ KURULU BAŞKANI ANKARA MURAT KOCAKAYA
6   HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA CAFER GEYİK
7   ULUSLARARASI ORGANİZASYON DAİRESİ BAŞKANI ANKARA HAYRULLAH OZAN ÇETİNER
8   STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANI ANKARA  METE EROL
9   SPOR KONTROLÖRLERİ KURUL BAŞKANI ANKARA AHMET AK
10   ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ ANKARA BURHAN BAŞOĞLU
11   MERKEZ DANIŞMA KURULU ÜYESİ ANKARA ADNAN ERSAN
12   İDARİ MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANI ANKARA İSMAİL GEDİKLİ
13   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ AYDIN ZEYNEL AKIN
14   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ AFYON ZEKİ KUŞ
15   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ NİĞDE HARUN TURHAN
16   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ VAN ASLAN SİNİR
17   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ KONYA ÖMER ERSÖZ
18   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ HATAY EMRULLAH TAŞKIN
19   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ GİRESUN ZEKİ ATLI
20   TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ ANKARA NEZİR ÖNAL
21   TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ ANKARA KEREM ÖNCEL
22   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU TEMSİLCİSİ DİYARBAKIR REMZİ DAYAN
23   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU TEMSİLCİSİ ŞANLI URFA BAHATTİN CANBEYLİ 
24   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI ANKARA MEHMET KÜÇÜKLER 
25   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI ANKARA Doç.Dr. Faruk COŞKUN
26   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İZMİR Eryetiş KURTARAL
27   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İSTANBUL Ahmet OKUMUŞ
28   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İSTANBUL Dr. Ahmet HADİMOĞLU
29   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İSTANBUL Niyazi KURT
30   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL HİKMET SİYER
31   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL GÖRGÜN GİRGİN
32   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL ÖZER BAYSALİNG
33   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL OHANNES MAGROSYAN
34   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL NURTEN BERKER
35   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL AHMET ENÜNLÜ
36   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL ERTUĞRUL GÜLCAN
37   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL TEVFİK ULUSOĞLU 
38   MİLLİ SPORCULAR ANKARA SONGÜL DAĞDEVİREN
39   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL HAYDAR GİLDİL
  KULÜBÜN ADI İLİ KULÜP TEMSİLCİSİ
ADI  SOYADI
40   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA YÜKSEL MERT
41   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA DENİZ EYLEM TURHAN ERİ
42   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA ŞİFA EKİCİ
43   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA CEVRİYE EVGEN
44   GOLDEN LİFE SPOR KULÜBÜ ADANA ADEM AYDOĞAN
45   HERKÜL SPOR KULÜBÜ ADANA BEDRİ KOCA
46   LİFE FITNESS ADANA İSİM BİLDİRMEDİ
47   NATUREL FORM ADANA BEDRİYE ŞENGEZER
48   SÜPER POVER SPOR KULÜBÜ  ADANA NURETTİN  GÜNEŞ
49   ADIYAMAN İL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ         ADIYAMAN MEHMET EROL
50   BELEDİYE SPOR KULÜBÜ AMASYA İSİM BİLDİRMEDİ
51   BELEDİYE SPOR KULÜBÜ AMASYA İSİM BİLDİRMEDİ
52   ALTUN POLAT SPOR ANKARA ÖZCAN ALTUN
53   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA GÜLŞEN TÜRKER
54   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA SERENAY DEĞİRMENCİ
55   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA ATAKAN DEĞİRMENCİ
56   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA AYŞE BATMAZ
57   ANKARA BAŞKENT VÜC. GEL. BİLEK. GÜR. S.K. ANKARA SERKAN TUNCEL
58   BODY İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ANKARA GÜLTEKİN ÜÇKARDEŞ
59   CÖMERT SPOR KULÜBÜ ANKARA İSİM BİLDİRMEDİ
60   KÜÇÜKLER VÜCUT GELİŞTİRME ANKARA KÜRŞAT KÜÇÜKLER
61   KÜÇÜKLER VÜCUT GELİŞTİRME ANKARA ZEKAİ DURMAZ
62   YENİ BAŞKENT SPOR KULÜBÜ  ANKARA SERKAN TUNCEL
63   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
64   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
65   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
66   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
67   KUŞADASI GENÇLİK AYDIN BÜLENT ÇELİKEL
68   SÖKE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ AYDIN İSİM BİLDİRMEDİ
69   BALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BALIKESİR VELİ BAKIRLI
70   BANDIRMA AİKİDO SPOR KULÜBÜ BALIKESİR CANAN DEMİRKIRAN
71   ŞAHİR SPOR  BALIKESİR ETHEM DENİZ
72   BATMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BATMAN İSİM BİLDİRMEDİ
73   BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT RECEP GÜMÜŞHANELİ
74   BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT SEZGİN İPEK
75   BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT BÜLENT SOL
76   GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYBURT HASAN GÜLTEKİN ÇOBANOĞLU
77   GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYBURT RİZA NARİN
78   KOĞUKÇINAR SPOR KULÜBÜ BURSA İSİM BİLDİRMEDİ
79   İNEGÖL KAFKAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BURSA İSİM BİLDİRMEDİ
80   ÇANKIRI VADİ SPOR KULÜBÜ ÇANKIRI ERSİN AKYILDIZ
81   BAHAR GENÇLİK SPOR  ÇORUM ÖZLEM ŞAHİN
82   BAHAR GENÇLİK SPOR  ÇORUM AYNUR ŞAHİN
83   ÇORUM GENÇLİK SPOR İL  ÇORUM İBRAHİM BAŞBÖLÜK
84   ÇORUM GENÇLİK SPOR İL  ÇORUM HABİL KOÇ
85   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ UĞUR ÖZER
86   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ ÇOŞKUN PEKER
87   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ EGEMEN DEMİR
88   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ MELİH DİKMEN
89   AKTİF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR İSİM BİLDİRMEDİ
90   REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR CİHAD ATAY
91   REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR NADİR ŞAHİR
92   REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR ŞEMSETTİN ATASOY
93   ALBAYRAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DÜZCE FERHAT ŞENGÜLOĞLU
94   ALBAYRAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DÜZCE EMİNE KURT
95   DÜZCE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DÜZCE HATUN ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU
96   KRAL SPOR KULÜBÜ  ERZURUM AHMET PURA
97   ES SPOR KULÜBÜ  ESKİŞEHİR ERKAN MİDİLLİ
98   ES SPOR KULÜBÜ  ESKİŞEHİR AYHAN TAŞCI
99   ESJİM SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR AHMET SAÇAK
100   ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR KAYA BİLGE
101   ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR MEHMET SAMİ TOGAY
102   ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR TAMER CEBECİ
103   ESKİŞEHİR JUDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR AHMET KANBUR
104   LİDER SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR H.MURAT YAPICIOĞLU
105   LİDER SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR AYFER YAPICIOĞLU
106   ŞAHİN SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR İSA ŞAHİN
107   GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP M.UĞUR DUYAR
108   ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP İSİM BİLDİRMEDİ
109   ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP İSİM BİLDİRMEDİ
110   ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP İSİM BİLDİRMEDİ
111   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP MEHMET ONUR KÖK
112   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP SERDAL KAYA
113   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP ALİ İMREN EREN
114   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP YETKİN SARICAN
115   GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE TUNCAİL AŞKIN
116   GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE ENGİN GÜNER
117   GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE ŞEFKET SALANTUR
118   TEKKE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE MURAT KÖSE
119   KANAL JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ HATAY ZEKİYE YILDİRİM
120   KANAL JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ HATAY SERKAN DERİNGÖL
121   ARTUKBEY İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL HAKAN SOYYILMAZ
122   VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM
123   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL İSİM BİLDİRMEDİ
124   ECE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL SELAMİ KAHVECİ
125   ECE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL MEHMET SEYİM BAYKARA
126   GAZİOSMANPAŞA AYDIN SPOR  İSTANBUL HASAN AYDIN
127   İSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL MEHMET YILDIZ
128   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL MEHMET GÜNEL
129   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL SÜLEYMAN YETİŞ
130   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL CEYHUN BİRİNCİ
131   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL KUBİLAY KORKMAZ
132   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL ONUR KOÇ
133   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL MUSTAFA BAŞKÖK
134   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL ALEV BURUNTAY
135   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL SALİH GÜNACTI
136   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL HATİCE GÜNAÇTI
137   BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL YILMAZ BOYRAZ
138   BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL GÜLCAN AKKAYA
139   BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ŞENOL ÜSTÜNEL
140   ÖNCÜ SPOR  İSTANBUL CELAL TUFAN
141   ÖZEL VİP SPOR KULÜBÜ İSTANBUL İSİM BİLDİRMEDİ
142   ÖZLEM SPOR  İSTANBUL MENDERES KARAAĞAÇ
143   ÖZLEM SPOR  İSTANBUL ÖZGE DENİZ
144   ÖZLEM SPOR  İSTANBUL BÜLENT ÖZTURA
145   UYGURSPOR İSTANBUL İSİM BİLDİRMEDİ
146   ZİNDE GENÇLİK VE İZCİLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL SALİM ŞAHİN
147   AKDENİZ SPOR İZMİR HÜSEYİN ŞİRİN
148   ERSOY BODY İZMİR OSMAN ERCAN İDİKUT
149   ERSOY BODY İZMİR KORAY KIRBAŞ
150   ERSOY BODY İZMİR HAKAN YAVUZ
151   PİRAMİT V.G. İZMİR İSİM BİLDİRMEDİ
152   PİRAMİT V.G. İZMİR İSİM BİLDİRMEDİ
153   ZUHAL FİTNESS İZMİR ÖZER ÇATORİ
154   GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS İSİM BİLDİRMEDİ
155   GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS İSİM BİLDİRMEDİ
156   GÖNÜLLÜLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS MEHMET HAMDEMİRCİ
157   GÖNÜLLÜLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS İSMAİL KURT
158   MEHMET ZELZELE FEN LİSESİ KİLİS ŞÜKRÜ BALKAN
159   YAŞAM SANAT SPOR VE KÜLTÜR DERNEĞİ KİLİS İSİM BİLDİRMEDİ
160   DARICA İDEAL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KOCAELİ AHMET AKÇAY
161   KOCAELİ B.ŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ  KOCAELİ İSMAİL YÜCEL 
162   KOCAELİ B.ŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ  KOCAELİ FİKRET YILDIZ
163   KOCAELİ FOKİ HALTER VE BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ KOCAELİ ŞULE ŞAHBAZ
164   KONYA MERAM BELEDİYESPOR KONYA İSİM BİLDİRMEDİ
165   İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ KONYA İSİM BİLDİRMEDİ
166   İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ KONYA İSİM BİLDİRMEDİ
167   MALATYA GENÇLİK SPOR MALATYA MEHMET ŞEBEHAT
168   ZİRVE SPOR MALATYA MEHMET BALDİŞ
169   ŞAFAK SPOR KULÜBÜ MANİSA İSİM BİLDİRMEDİ
170   MERSİN ELİT SPOR MERSİN İSİM BİLDİRMEDİ
171   BODRUM BEL.BODRUM SPOR KULÜBÜ MUĞLA İSİM BİLDİRMEDİ
172   SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAKARYA YUSUF YILDIZ
173   SAMSUN KEYDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN SERKAN KAYA
174   SAMSUN KEYDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN YAVUZ DÜZ
175   SİVAS BODY SPOR KULÜBÜ SİVAS ALPASLAN MUTLUAY
176   ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA  İSİM BİLDİRMEDİ
177   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA ERTUĞRUL YILDIZ
178   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA MURAT ÖNEN
179   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA ABUZER ÇİFTÇİ
180   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA İSMAİL MUTLU
181   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA SAİD AKDAĞ
182   ŞANLIURFA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA İBRAHİM HALİL ERKASAP
183   TRABZON BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TRABZON  OSMAN ÇİFT
184   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA KORAY GİRGİN
185   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA KADİR POLAT
186   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA LEVENT UZUN
187   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA ERKAN KARYAĞDI
188   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA ERHAN COBAN
189   YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ZONGULDAK HASAN ZORBA
190   YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ZONGULDAK İBRAHİM AÇIK
Devamını oku

TVGFFBF 01/10/2012 – 31/10/2014 TARİHLERİ ARASI DENETLEME KURULU RAPORUDUR

2014-11-13 14:46:00
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU
01/10/2012 – 31/10/2014 TARİHLERİ ARASI
DENETLEME KURULU RAPORUDUR
 
1 – GİRİŞ
  1. Konu
Türkiye vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu ‘nun 01/10/2012 – 31/10/2014 dönemi hesap ve faaliyetlerinin 3289 sayılı Kanuni Ana statü ve diğer ilgili mali mevzuat ile yürürlükte olan muhasebe uygulamaları genel tebliği ilkelerine göre idari, mali ve hukuki bakımdan denetlenmesinden ibarettir.
  1. Görev ve Yetki
Denetleme Kurulumuz…
2 – USUL İNCELEMELERİ
Türkiye vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu ‘nun mali işleri Gençlik ve spor Genel Müdürlüğünce çıkarılan Özerk Spor Federasyonları Muhasebe ve Bütçe Uygulamaları Yönergesi doğrultusunda merkezi bilgisayar ortamında yürütülmektedir. Federasyon ’nun incelene dönemlerde kullandığı yasal defterlerin onayına ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir.
Defterin Nev’i                     Dönemi                 Tastik Makamı                     Tarih                      Yevmiye No
Yevmiye Defteri                   2013                      Ankara 26. Noteri               28.12.2012           37883
Envanter Defteri                  2013                      Ankara 26. Noteri               28.12.2012           37882
Defteri Kebir                        2013                      Ankara 26. Noteri               28.12.2012           37884
Yevmiye Defteri                   2014                      Ankara 32. Noteri               20.12.2013           32802
Envanter Defteri                  2014                      Ankara 32. Noteri               20.12.2013           32801
Defteri Kebir                        2014                      Ankara 32. Noteri               20.12.2013           32803   
Giderlerin usulüne uygun belgelere dayanılarak yapıldığı, gelir ve giderlerin yasal süresinde defterlere kaydedildiği, kayıt nizamı ve tek düzen muhasebe uygulama tebliğlerinde belirtilen muhasebe ilkelerine uyulduğu, tüm resmi özel kurum ve kuruluşlara karşı temsil ve ilzamda ve federasyon harcama olurları; Federasyon Başkanı Niyazi Kurt ‘un imzasının yanında Genel Sekreter Yıldırım Güner ‘in müştereken imzaları ile yapılmıştır.
 
 
 
 
 
3 – HESAP İNCELEMELERİ
3 – 1 Yetki, Satınalma, Harcama ve Ödeme Prosedürleri
Satınalma ve harcamalar Federason Başkanı Niyazi Kurt ‘un imzasının yanında Genel Sekreter Yıldırım Güner ‘in müştereken imzaları ile yapılmıştır. Temsil ve ilzama yetkili 2 kişinin imzaları ile hazırlanan istek listesi, federasyon başkanlığına yazılarak konuyla ilgili en az üç teklif alınmak suretiyle işlemlerin yapıldığı, ödemelerde dizi pusulası düzenlendiği, ödemelerin tümünün banka ve finans kurumları aracılığı ile yapıldığı görülmüştür.
3 – 2 31.10.2014 Tarihi İtibari İle Banka ve Diğer Hesapların Durumları
3 – 2 –a) Federasyonun Banka Hesap Bakiyeleri Şöyledir.
                Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6299458 Nolu TL Hesabı                    : 91.934,45
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6299460 Nolu TL Hesabı                    : 70.835,54
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 9093796 Nolu USD Hesabı :   8.977,04
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 9093797 Nolu EURO Hesabı              :  24.025,69
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6399065 Nolu Vad. Hesap                 :  37.119,31
                                                                                              TOPLAM                : 232.892,03
Banka hesapları ile banka ekstreleri mutabık olduğu, söz konusu banka ekstrelerinin birer nüshaları çalışma dosyamızda ter almaktadır.
3 – 2 –b) İş Avansları ;
Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerde harcamalar kafile yetkilisi adına ödenen avanslar üzerinden gerçekleştirilmektedir. 31.10.2014 tarihli mizanda kapatılmamış 66.856,40 iş avansı, 15.815,18 TL sipariş avansı olduğu görülmüştür. İş avansı ve sipariş avansı ayrıntıları 31.10.2014 tarihli mizanda görülmektedir.
3 – 2 –c) Demirbaş ve Malzeme stokları;
İncelenen dönem itibariyle Federasyonun özerkleşmesinden önceki demirbaşlar, Demirbaş Defterinin kapak sayfasında listelenmiştir. Özerkleşme sonrası alınan demirbaşlar, kurumun muhasebe demirbaş hesaplarında 58.181,22 TL, Haklar Hesabında ise 2.126,84 TL olarak yer almıştır.
3 – 2 –d) Ödenecek Borçlar ve Diğer Yükümlülükler;
                Personele Borçlar                              : 5.020,81
                Vadesi  Gelmemiş Vergiler : 2.402,42
                Vadesi Gelmemiş SGK Primi              : 1.446,54
                                                   TOPLAM                : 8.869,77
 
 
3 – 2 – e) Gelir ve Giderler
İncelenen dönemde 2012 yılı 328.009,74 TL gider fazlası, 2013 yılı -225.951,01 TL gelir fazlası, (01.01.2014 – 31.10.2014) 2014 yılı 33.407,56 TL gelir fazlası olarak gerçekleşmiştir.
 
31.10.2014 Tarihli Öz Varlık Hesabı
Mevcutlar
Banka Mevcutları                                  : 232.892,03
Verilen Sipariş Avansları                   :   15.815,18
Verilen İş Avansları                             :   66.856,40
Personelden Alacaklar                      :     1.197,07
                TOPLAM                               : 316.760,68
Borçlar(-)
Personele Borçlar                              : 5.020,81
Ödenecek Vergi ve Fonlar              : 2.402,42
Ödenecek SGK Primleri                 : 1.446,54
                TOPLAM                              :8.869,77
                NET VARLIKLAR                   : 307.890,91
4 – SONUÇ
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun 01.10.2012 – 31.10.2014 dönemi kayıt ve işlemlerinin denetimi ile ilgili hesaplar ve belgeler üzerinde yapılan denetim sonucunda;
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun 01.10.2012 – 31.10.2014 dönemindeki kayıtların, usulüne uygun olarak düzenlenmiş belgelere dayanmakta olduğu, bunların gerçeği yansıttığı, defter ve kayıtların kayıt nizamına ve muhasebe uygulama genel tebliğine uygun olduğu görülmüştür.
                Genel Kurulun bilgilerine sunarız.
 
 
Erol YEŞİLPINAR                                      Abdulkadir ÇETİN                             Muzaffer ENSARİOĞLU
Denetleme Kurulu Başkanı                 Denetleme Kurulu Üyesi                 Denetleme Kurulu Üyesi
 
 
 
                Ahmet BENSİZ                                      Tahir ERDEM
Denetleme Kurulu Üyesi                   Denetleme Kurulu Üyesi
 
Devamını oku

VÜCUT GELİŞTİRME 2015 YILI FAALİYET PROĞRAMI

2014-11-12 10:58:00
VÜCUT GELİŞTİRME  2015 YILI FAALİYET PROĞRAMI
           
  KATEGORİLER AY GÜN YER TUTAR
1 Hakem Gelişim ve Vize Semineri OCAK   Muhtelif 35.000,00 ₺
2 Antrenör Kursu OCAK   Muhtelif 8.000,00 ₺
3 Dopingle Mücadele Bilgilendirme Semineri ŞUBAT   Muhtelif 30.000,00 ₺
4 Antrenör Kursu ŞUBAT   Muhtelif 8.000,00 ₺
5 Yönetim Kurulu Toplantısı  ŞUBAT   Muhtelif 5.000,00 ₺
6 Antrenör Kursu  MART   Muhtelif 8.000,00 ₺
7 Türkiye Şampiyonası Avrupa şampiyonası seçmeleri  NİSAN   Muhtelif 140.000,00 ₺
8 Aday Hakem Kursu NİSAN   Muhtelif 2.000,00 ₺
9 Antrenör Kursu NİSAN   Muhtelif 8.000,00 ₺
10 Avrupa şampiyonası Milli Takım Kampı MAYIS-HAZ.   Muhtelif 5.000,00 ₺
11 Masterler,Gençler-Büyükler  Klasik Vücut Geliştirme -Büyükler Vüc.Gel.- Fıtness-Bikini Fıtness -Body Fıtness -Fizik-Çocuk Fıtness Avrupa  Şampiyonası  MAYIS-HAZ.   Muhtelif 190.000,00 ₺
12 Yönetim Kurulu Toplantısı  MAYIS   Muhtelif 5.000,00 ₺
13 Antrenör Kursu MAYIS   Muhtelif 8.000,00 ₺
14 Yönetim Kurulu Toplantısı  HAZİRAN   Muhtelif 5.000,00 ₺
15 Antrenör Kursu HAZİRAN   Muhtelif 8.000,00 ₺
16 Yönetim Kurulu Toplantısı  TEMMUZ   Muhtelif 5.000,00 ₺
17 Antrenör Kursu TEMMUZ   Muhtelif 8.000,00 ₺
18 Antrenör Kursu AĞUSTOS   Muhtelif 8.000,00 ₺
19 Antrenör Kursu EYLÜL   Muhtelif 8.000,00 ₺
20 Aday Hakem Kursu EYLÜL   Muhtelif 2.000,00 ₺
21 Türkiye Şampiyonası Dünya Şampiyonası seçmeleri  EYLÜL   Muhtelif 150.000,00 ₺
22 Yönetim Kurulu Toplantısı  EYLÜL   Muhtelif 5.000,00 ₺
23 Yönetim Kurulu Toplantısı  EKİM   Muhtelif 5.000,00 ₺
24 Antrenör Kursu EKİM   Muhtelif 8.000,00 ₺
25 Milli Takım Kampı EYLÜL-EKİM    Muhtelif 5.000,00 ₺
26 Masterler,Gençler-Büyükler  Klasik Vücut Geliştirme -Büyükler Vüc.Gel.- Fıtness-Bikini Fıtness -Body Fıtness -Fizik-Çocuk Fıtness Dünya Şampiyonası  EYLÜL-EKİM    Muhtelif 190.000,00 ₺
27 Antrenör Kursu KASIM   Muhtelif 8.000,00 ₺
28 Yönetim Kurulu Toplantısı  KASIM   Muhtelif 5.000,00 ₺
29 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı KASIM   Muhtelif 30.000,00 ₺
30 Yönetim Kurulu Toplantısı  ARALIK   Muhtelif 5.000,00 ₺
31 Antrenör Kursu ARALIK   Muhtelif 8.000,00 ₺
      GENEL TOPLAM 915.000,00 ₺
 
           
VÜCUT GELİŞTİRME  2016 YILI FAALİYET PROĞRAMI
           
  KATEGORİLER AY GÜN YER TUTAR
  KATEGORİLER AY GÜN YER TUTAR
1 Hakem Gelişim ve Vize Semineri OCAK   Muhtelif 40.000,00 ₺
2 Antrenör Kursu OCAK   Muhtelif 10.000,00 ₺
3 Dopingle Mücadele Bilgilendirme Semineri ŞUBAT   Muhtelif 35.000,00 ₺
4 Antrenör Kursu ŞUBAT   Muhtelif 10.000,00 ₺
5 Yönetim Kurulu Toplantısı  ŞUBAT   Muhtelif 6.000,00 ₺
6 Antrenör Kursu MART   Muhtelif 10.000,00 ₺
7 Türkiye Şampiyonası Avrupa şampiyonası seçmeleri  NİSAN   Muhtelif 150.000,00 ₺
8 Aday Hakem Kursu NİSAN   Muhtelif 3.000,00 ₺
9 Antrenör Kursu NİSAN   Muhtelif 10.000,00 ₺
10 Avrupa Yampiyonası Milli Takım Kampı Muhtelif   Muhtelif 8.000,00 ₺
11 Masterler,Gençler-Büyükler  Klasik Vücut Geliştirme -Büyükler Vüc.Gel.- Fıtness-Bikini Fıtness -Body Fıtness -Fizik-Çocuk Fıtness Dünya Şampiyonası  MAYIS-HAZ.   Muhtelif 200.000,00 ₺
12 Yönetim Kurulu Toplantısı  MAYIS   Muhtelif 6.000,00 ₺
13 Antrenör Kursu MAYIS   Muhtelif 10.000,00 ₺
14 Yönetim Kurulu Toplantısı  HAZİRAN   Muhtelif 6.000,00 ₺
15 Antrenör Kursu HAZİRAN   Muhtelif 10.000,00 ₺
16 Yönetim Kurulu Toplantısı  TEMMUZ   Muhtelif 6.000,00 ₺
17 Antrenör Kursu TEMMUZ   Muhtelif 1.000,00 ₺
18 Antrenör Kursu AĞUSTOS   Muhtelif 10.000,00 ₺
19 Antrenör Kursu EYLÜL   Muhtelif 10.000,00 ₺
20 Aday Hakem Kursu EYLÜL   Muhtelif 4.000,00 ₺
21 Türkiye Şampiyonası Dünya Şampiyonası seçmeleri  EYLÜL   Muhtelif 160.000,00 ₺
22 Yönetim Kurulu Toplantısı  EYLÜL   Muhtelif 6.000,00 ₺
23 Yönetim Kurulu Toplantısı  EKİM   Muhtelif 6.000,00 ₺
24 Antrenör Kursu EKİM   Muhtelif 10.000,00 ₺
25 Milli Takım Kampı Muhtelif   Muhtelif 8.000,00 ₺
26 Masterler,Gençler-Büyükler  Klasik Vücut Geliştirme -Büyükler Vüc.Gel.- Fıtness-Bikini Fıtness -Body Fıtness -Fizik-Çocuk Fıtness Dünya Şampiyonası  EYLÜL-EKİM    Muhtelif 200.000,00 ₺
27 Antrenör Kursu KASIM   Muhtelif 1.000,00 ₺
28 Yönetim Kurulu Toplantısı  KASIM   Muhtelif 6.000,00 ₺
29 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı KASIM   Muhtelif 40.000,00 ₺
30 Yönetim Kurulu Toplantısı  ARALIK   Muhtelif 6.000,00 ₺
31 Antrenör Kursu ARALIK   Muhtelif 10.000,00 ₺
           
      GENEL TOPLAM 998.000,00 ₺
Devamını oku

BİLEK GÜREŞİ 2015 YILI FAALİYET PROĞRAMI

2014-11-12 10:53:00
 BİLEK GÜREŞİ 2015 YILI FAALİYET PROĞRAMI
           
  KATEGORİLER AY GÜN YER TUTAR
1 Bilek Güreşi Hakem Gelişim ve Vize Semineri OCAK   Muhtelif  35.000,00 ₺
2 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu ŞUBAT   Muhtelif  2.000,00 ₺
3 Dopingle Mücadele Bilgilendirme Semineri ŞUBAT   Muhtelif  30.000,00 ₺
4 Bilek Güreşi Antrenör Kursu MART   Muhtelif  2.000,00 ₺
5 Gençler Büyükler ve Masterlar (Bay-Bayan) Türkiye Şam. Ve Milli Takım Seçmeleri MART   Muhtelif  160.000,00 ₺
6 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu NİSAN   Muhtelif  2.000,00 ₺
7 Bilek Güreşi Milli Takım Kampı MAYIS   İSTANBUL 5.000,00 ₺
8 Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası MAYIS   BULGARİSTAN 140.000,00 ₺
9 Bilek Güreşi Antrenör Kursu HAZİRAN   Muhtelif  2.000,00 ₺
10 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu TEMMUZ   Muhtelif  2.000,00 ₺
11 Gençler Büyükler ve Masterlar (Bay-Bayan) Türkiye Şam. Ve Milli Takım Seçmeleri AĞUSTOS   Muhtelif  160.000,00 ₺
12 Bilek Güreşi Milli Takım Kampı EYLÜL   İSTANBUL 5.000,00 ₺
13 Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası EYLÜL   MALAYSIYA 140.000,00 ₺
14 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu KASIM   Muhtelif  2.000,00 ₺
15 Bilek Güreşi Antrenör Kursu KASIM   Muhtelif  2.000,00 ₺
16 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı KASIM   Muhtelif  30.000,00 ₺
      GENEL TOPLAM 719.000,00 ₺
 
 BİLEK GÜREŞİ 2016 YILI FAALİYET PROĞRAMI
  KATEGORİLER AY GÜN YER TUTAR
1 Bilek Güreşi Hakem Gelişim ve Vize Semineri OCAK   Muhtelif  40.000,00 ₺
2 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu ŞUBAT   muhtelif  3.000,00 ₺
3 Dopingle Mücadele Bilgilendirme Semineri ŞUBAT   Muhtelif  35.000,00 ₺
4 Bilek Güreşi antrenör Kursu MART   Muhtelif  3.000,00 ₺
5 Gençler Büyükler ve Masterlar (Bay-Bayan) Türkiye Şam. Ve Milli Takım Seçmeleri MART   Muhtelif  170.000,00 ₺
6 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu NİSAN   Muhtelif  3.000,00 ₺
7 Bilek Güreşi Milli Takım Kampı MAYIS   İSTANBUL 8.000,00 ₺
8 Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası MAYIS     150.000,00 ₺
9 Bilek Güreşi antrenör Kursu HAZİRAN   Muhtelif  3.000,00 ₺
10 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu TEMMUZ   Muhtelif  3.000,00 ₺
11 Gençler Büyükler ve Masterlar (Bay-Bayan) Türkiye Şam. Ve Milli Takım Seçmeleri AĞUSTOS   Muhtelif  170.000,00 ₺
12 Bilek Güreşi Milli Takım Kampı EYLÜL   İSTANBUL 8.000,00 ₺
13 Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası EYLÜL     150.000,00 ₺
14 Bilek Güreşi Aday Hakem Kursu KASIM   Muhtelif  3.000,00 ₺
15 Bilek Güreşi antrenör Kursu KASIM   Muhtelif  3.000,00 ₺
16 Yıl Değerlendirme Toplantısı KASIM   Muhtelif  40.000,00 ₺
      GENEL TOPLAM 792.000,00 ₺
Devamını oku

VUCÜT GELİŞTİRME VE FITNESS FEDERASYONU 01/01/2013-31/12/2013 DÖNEMİ AYRINTILI GELİR TABLOSU

2014-11-12 10:49:00
      VUCÜT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU  
01/01/2013-31/12/2013 DÖNEMİ AYRINTILI GELİR TABLOSU
    Önceki Dönem   Cari Dönem
     
   A-BRÜT SATIŞLAR 0,00 2.269.104,91
        1-Yurt İçi Satışlar   2.215.799,12
        2-Yurt Dışı Satışlar    
        3-Diğer Gelirler   53.305,79
   B-SATIŞ İNDİRİMLERİ  ( - ) 0,00 101.916,00
        1-Satıştan İadeler  ( - )   101.916,00
        2-Satıştan İskontalar  ( - )    
        3-Diğer İndirimler  ( - )    
   C-NET SATIŞLAR 0,00 2.167.188,91
   D-SATIŞLARIN MALİYETİ  ( - ) 0,00 1.875.544,41
        1-Satılan Mamüller Maliyeti  ( - )    
        2-Satılan Ticari Mallar Maliyeti  ( - )    
        3-Satılan Hizmet Maliyeti  ( - )   1.875.544,41
        4-Diğer Satışların Maliyeti  ( - )    
      BRÜT SATIŞ KARI VEYA ZARARI 0,00 291.644,50
   E-FAALİYET GİDERLERİ 0,00 93.183,16
         1-Araştırma ve Geliştirme Giderleri  ( - )    
         2-Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)    
         3-Genel Yönetim Giderleri  ( - )   93.183,16
       FAALİYET KARI VEYA ZARARI 0,00 198.461,34
   F-DİĞER FAALİYETLERDEN OLAĞAN GELİR VE KARLAR 0,00 27.557,45
          1-İştiraklerden Temettü Gelirleri    
          2-Bağlı Ortaklıklardan Temettü Gelirleri    
          3-Faiz Gelirleri   15.856,68
          4-Komisyon Gelirleri    
          5-Konusu Kalmayan Karşılıklar    
          6-Menkul Kıymet Satış Karları   0,00
          7-Kambiyo Karları   9.545,66
          8-Reeskont Faiz Gelirleri    
          9-Enflasyon Düzeltmesi Karları    
        10-Faaliyetlerle İlgili Diğer Olağan Gelir ve Karlar   2.155,11
   G-DİĞER FAAL. OLAĞAN GİDER VE ZARARLAR(-) 0,00 67,78
           1-Komisyon Giderleri  ( - )    
           2-Karşılık Giderleri  ( - )    
           3-Menkul Kıymet Satış Zararları  ( - )    
           4-Kambiyo Zararları  ( - )   67,78
           5-Reeskont Faiz Giderleri  ( - )    
           6-Diğer olağan Gider ve Zararlar  ( - )    
   H-FİNANSMAN GİDERLERİ  ( - ) 0,00 0,00
           1-Kısa Vadeli Borçlanma Giderleri  ( - )    
           2-Uzun Vadeli Borçlanma Giderleri  ( - )    
        OLAĞAN KAR VEYA ZARAR 0,00 225.951,01
   I-OLAĞAN DIŞI GELİR VE KARLAR 0,00 0,00
           1-Önceki Dönem Gelir ve Karları     
           2-Diğer Olağandışı Gelir ve Karlar   0,00
   J-OLAĞANDIŞI GİDER VE ZARARLAR  ( - ) 0,00 0,00
           1-Çalışmayan Kısım Gider ve Zararları  ( - )    
           2-Önceki Dönem Gider ve Zararları  ( - )    
           3-Diğer Olağandışı Gider ve Zararlar  ( - )    
         DÖNEM KARI VEYA ZARARI 0,00 225.951,01
   K-DÖNEM KARI VERGİ VE DİĞER YASAL YÜK. KARŞ.(-)    
         DÖNEM NET KARI VEYA ZARARI 0,00 225.951,01
 
            VUCÜT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU  
01/01/2014-31/10/2014 DÖNEMİ AYRINTILI GELİR TABLOSU
    Önceki Dönem   Cari Dönem
   A-BRÜT SATIŞLAR 0,00 1.997.215,88
        1-Yurt İçi Satışlar   1.894.781,97
        2-Yurt Dışı Satışlar    
        3-Diğer Gelirler   102.433,91
   B-SATIŞ İNDİRİMLERİ  ( - ) 0,00 70.074,20
        1-Satıştan İadeler  ( - )   70.074,20
        2-Satıştan İskontalar  ( - )    
        3-Diğer İndirimler  ( - )    
   C-NET SATIŞLAR 0,00 1.927.141,68
   D-SATIŞLARIN MALİYETİ  ( - ) 0,00 1.812.938,19
        1-Satılan Mamüller Maliyeti  ( - )    
        2-Satılan Ticari Mallar Maliyeti  ( - )    
        3-Satılan Hizmet Maliyeti  ( - )   1.812.938,19
        4-Diğer Satışların Maliyeti  ( - )    
      BRÜT SATIŞ KARI VEYA ZARARI 0,00 114.203,49
   E-FAALİYET GİDERLERİ 0,00 92.580,48
         1-Araştırma ve Geliştirme Giderleri  ( - )    
         2-Pazarlama, Satış ve Dağıtım Giderleri (-)    
         3-Genel Yönetim Giderleri  ( - )   92.580,48
       FAALİYET KARI VEYA ZARARI 0,00 21.623,01
   F-DİĞER FAALİYETLERDEN OLAĞAN GELİR VE KARLAR 0,00 13.140,53
          1-İştiraklerden Temettü Gelirleri    
          2-Bağlı Ortaklıklardan Temettü Gelirleri    
          3-Faiz Gelirleri   7.016,37
          4-Komisyon Gelirleri    
          5-Konusu Kalmayan Karşılıklar    
          6-Menkul Kıymet Satış Karları   0,00
          7-Kambiyo Karları   1.210,32
          8-Reeskont Faiz Gelirleri    
          9-Enflasyon Düzeltmesi Karları    
        10-Faaliyetlerle İlgili Diğer Olağan Gelir ve Karlar   4.913,84
   G-DİĞER FAAL. OLAĞAN GİDER VE ZARARLAR(-) 0,00 1.355,98
           1-Komisyon Giderleri  ( - )    
           2-Karşılık Giderleri  ( - )    
           3-Menkul Kıymet Satış Zararları  ( - )    
           4-Kambiyo Zararları  ( - )   1.355,98
           5-Reeskont Faiz Giderleri  ( - )    
           6-Diğer olağan Gider ve Zararlar  ( - )    
   H-FİNANSMAN GİDERLERİ  ( - ) 0,00 0,00
           1-Kısa Vadeli Borçlanma Giderleri  ( - )    
           2-Uzun Vadeli Borçlanma Giderleri  ( - )    
        OLAĞAN KAR VEYA ZARAR 0,00 33.407,56
   I-OLAĞAN DIŞI GELİR VE KARLAR 0,00 0,00
           1-Önceki Dönem Gelir ve Karları     
           2-Diğer Olağandışı Gelir ve Karlar   0,00
   J-OLAĞANDIŞI GİDER VE ZARARLAR  ( - ) 0,00 0,00
           1-Çalışmayan Kısım Gider ve Zararları  ( - )    
           2-Önceki Dönem Gider ve Zararları  ( - )    
           3-Diğer Olağandışı Gider ve Zararlar  ( - )    
         DÖNEM KARI VEYA ZARARI 0,00 33.407,56
   K-DÖNEM KARI VERGİ VE DİĞER YASAL YÜK. KARŞ.(-)    
         DÖNEM NET KARI VEYA ZARARI 0,00 33.407,56

 
Devamını oku

VÜCUT GELİŞTİRME FEDERASYONU 31.10.2014 TARİHLİ AYRINTILI BİLANÇOSU

2014-11-12 10:38:00
                                 VÜCUT GELİŞTİRME FEDERASYONU  
   31.10.2014 TARİHLİ AYRINTILI BİLANÇOSU
    Cari Dönem     Cari Dönem
1 DÖNEN VARLIKLAR 316.760,68 3 KISA VADELİ YABANCI KAYNAKLAR 8.869,77
10 Hazır Değerler 232.892,03      
100  Kasa   30 Mali Borçlar 0,00
101  Alınan Çekler   300  Banka Kredileri  
102  Bankalar 232.892,03 301  Finansal Kir.İşlemlerinden Doğan Borçlar  
103  Verilen Çekler ve Ödeme Emir.(-)   302  Ertelenmiş Fin.Kir.Borçlanma Mal. (-)  
108  Diğer Hazır Değerler   303  Uzun Vadeli Kredilerin   
11 Menkul Kıymetler  0,00    Anapara Taksitleri ve Faizleri  
110  Hisse Senetleri   304  Tahvil, Anapara, Borç Taksit ve Faizleri  
111  Özel Kesim Tahv. Senet ve Bon.   305  Çıkarılmış Bonolar ve Senetler  
112  Kamu Kesimi Tahv. Senet ve Bon.   306  Çıkarılmış, Diğer Menkul Kıymetler  
118  Diğer Menkul Kıymetler   308  Menkul Kıymetler İhraç Farkları (-)  
119  Menkul Kıymetler Değer   309  Diğer Mali Borçlar  
   Düşüklüğü Karşılığı (-)   32 Ticari Borçlar 0,00
12 Ticari Alacaklar 0,00 320  Satıcılar  
120  Alıcılar   321  Borç Senetleri  
121  Alacak Senetleri   322  Borç Senetleri Reeskontu (-)  
122  Alacak Senetleri Reeskontu (-)   326  Alınan Depozito ve Teminatlar  
124  Kazanılmamış Finansal Kiralama    329  Diğer Ticari Borçlar  
   Faiz Gelirleri (-)   33 Diğer Borçlar 5.020,81
126  Verilen Depozito ve Teminatlar   331  Ortaklara Borçlar  
127  Diğer Ticari Alacaklar   332  İştiraklere Borçlar  
128  Şüpheli Ticari Alacaklar   333  Bağlı Ortaklıklara Borçlar  
129  Şüpheli Ticari Alacaklar Karş. (-)   335  Personele Borçlar 5.020,81
13 Diğer Alacaklar 1.197,07 336  Diğer Çeşitli Borçlar 0,00
131  Ortaklardan Alacaklar   337  Diğer Borç Senetleri Reeskontu (-)  
132  İştiraklerden Alacaklar   34 Alınan Avanslar 0,00
133  Bağlı Ortaklıklardan Alacaklar   340  Alınan Sipariş Avansları  
135  Personelden Alacaklar 1.197,07 349  Alınan Diğer Avanslar  
136  Diğer Çeşitli Alacaklar   35 Yıllara Yaygın İnş. Ve On. Hak. 0,00
137  Diğer Alacak Senetleri Reesk. (-)   350  Yıllara Yaygın İnş. Ve On. Hak. bedelleri  
138  Şüpheli Diğer Alacaklar   358  Yıllara Yaygın İnş. Enflasyon Düz. Hesabı  
139  Şüpheli Diğer Alacaklar Karşılığı (-)   36 Ödenecek Vergi ve Diğer Yüküm. 3.848,96
15 Stoklar 15.815,18 360  Ödenecek Vergi ve Fonları 2.402,42
150  İlk Madde ve Malzeme   361  Ödenecek Sosyal Güvenlik Kesintileri 1.446,54
151  Yarı Mamüller   368  Vadesi Geçmiş Ert. veya Taksitlendirilmiş  
152  Mamüller      Vergi ve Diğer Yükümlülükler  
153  Ticari Mallar   369  Ödenecek Diğer Yükümlülükler  
157  Diğer Stoklar   37 Borç ve Gider Karşılıkları 0,00
158  Stok Değer Düşüklüğü Karşılığı (-)   370  Dönem Karı Vergi ve Diğer  
159  Verilen Sipariş Avansları 15.815,18    Yasal Yükümlülük Karşılıkları  
17 Yıllara Yaygın İnş. Ve On. Mal. 0,00 371  Dönem Karının Peşin Ödenen Vergi  
170  Yıllara Yaygın İnş. Ve On. Mal.      ve Diğer Yükümlülükleri (-)  
178  Yıllara Yaygın İnş. Enf.Düz. Hes.   372  Kıdem Tazminatı Karşılığı  
179  Taşeronlara Verilen Avanslar   373  Maliyet Giderleri Karşılığı  
18 Gel. Ayl. Ait Gid. Ve Gelir Tah. 0,00 379  Diğer Borç ve Gider Karşılıkları  
180  Gelecek Aylara Ait Giderler   38 Gelecek Aylara Ait Gelirler ve Gider 0,00
181  Gelir Tahakkukları     Tahakkukları  
19 Diğer Dönen Varlıklar 66.856,40 380  Gelecek Aylara Ait Gelirler  
190  Devreden KDV 0,00 381  Gider Tahakkukları  
191  İndirilecek KDV   39 Diğer Kısa Vadeli Yabancı Kaynaklar 0,00
192  Diğer KDV   391  Hesaplanan KDV  
193  Peşin Ödenen Vergiler ve Fonlar   392  Diğer KDV  
196  İş Avansları 66.856,40 393  Merkez Ve Şubeler Cari Hesabı  
197  Sayım ve Tesellüm Noksanları   397  Sayım ve Tesellüm Fazlaları  
198  Diğer Çeşitli Dönen Varlıklar   399  Diğer Çeşitli Yabancı Kaynaklar  
199  Diğer Dönen Varlıklar Karşılığı (-)        
  DÖNEN VARLIKLAR     KISA VADELİ YABANCI  
  TOPLAMI 316.760,68   KAYNAKLAR TOPLAMI 8.869,77
 
                                     VÜCUT GELİŞTİRME FEDERASYONU  
   31.10.2014 TARİHLİ AYRINTILI BİLANÇOSU
           
    Cari Dönem     Cari Dönem
2 DURAN VARLIKLAR 95.174,75 4 UZUN VADELİ YABANCI KAYNAKLAR 0,00
22 Ticari Alacaklar 0,00 40 Mali Borçlar 0,00
220  Alıcılar   400  Banka Kredileri  
221  Alacak Senetleri   401  Finansal Kir.İşlemlerinden Doğan Borçlar  
222  Alacak Senetleri Reeskontu (-)   402  Ertelenmiş Fin.Kir.Borçlanma Mal. (-)  
224  Kazanılmamış Fin. Kir. Faiz Gelirleri (-)   405  Çıkarılmış Tahviller  
226  Verilen Depozito ve Teminatlar   407  Çıkarılmış Diğer Menkul  
229  Şüpheli Alacaklar Karşılığı (-)      Kıymetler  
23 Diğer Alacaklar 0,00 408  Menkul Kıymetler İhraç Farkı (-)  
231  Ortaklardan Alacaklar   409  Diğer Mali Borçlar  
232  İştiraklerden Alacaklar   42 Ticari Borçlar 0,00
233  Bağlı Ortaklıklardan Alacaklar   420  Satıcılar  
235  Personelden Alacaklar   421  Borç Senetleri  
236  Diğer Çeşitli Alacaklar   422  Borç Senetleri Reeskontu (-)  
237  Diğer Alacak Senetleri Reeskontu (-)   426  Alınan Depozito ve Teminatlar  
239  Şüpheli Alacaklar Karşılığı (-)   429  Diğer Ticari Borçlar  
24 Mali Duran Varlıklar 0,00 43 Diğer Borçlar 0,00
240  Bağlı Menkul Kıymetler   431  Ortaklara Borçlar  
241  Bağlı Menkul Kıymetler Değer   432  İştiraklere Borçlar  
   Düşüklüğü Karşılığı (-)   433  Bağlı Ortaklıklara Borçlar  
242  İştirakler   436  Diğer Çeşitli Borçlar  
243  İştiraklere Sermaye Taahhütleri (-)   437  Diğer Borç Senetleri Reeskontu (-)  
244  İştirakler Sermaye Payları Değer   438  Kamuya Olan Ert. veya Taksitl. Borçlar  
   Değer Düşüklüğü Karşılığı (-)   44 Alınan Avanslar 0,00
245  Bağlı Ortaklıklar   440  Alınan Sipariş Avansları  
246  Bağlı Ortaklıklara Sermaye   449  Alınan Diğer Avanslar  
   Taahhütleri (-)   47 Borç ve Gider Karşılıkları 0,00
247  Bağlı Ortaklıklar Sermaye Payları   472  Kıdem Tazminatı Karşılıkları  
   Değer Düşüklüğü Karşılığı (-)   479  Diğer Borç ve Gider Karşılıkları  
249  Diğer Mali Duran Varlıklar Karşılığı (-)   48 Gelecek Yıllara Ait Gelirler ve  0,00
25 Maddi Duran Varlıklar 36.254,51   Gider Tahakkukları  
250  Arazi ve Arsalar   480  Gelecek Yıllara Ait Gelirler  
251  Yeraltı ve Yerüstü Düzenleri   481  Gider Tahakkukları  
252  Binalar   49 Diğer Uzun Vadeli Yabancı Kaynaklar 0,00
253  Tesis, Makine ve Cihazlar   492  Gelecek Yıllara Eklenen veya  
254  Taşıtlar      Terkin Edilen KDV  
255  Demirbaşlar 58.181,22 493  Tesise Katılma Payları  
256  Diğer Maddi Duran Varlıklar   499  Diğer Çeşitli Uzun Vadeli Yabancı Kay.  
257  Birikmiş Amortismanlar (-) 21.926,71   UZUN VADELİ YABANCI 0,00
258  Yapılmakta Olan Yatırımlar     KAYNAKLAR TOPLAMI  
259  Verilen Avanslar   5 ÖZKAYNAKLAR 403.065,66
26 Maddi Olmayan Duran Varlıklar 58.920,24 50 Ödenmiş Sermaye 0,00
260  Haklar 2.126,84 500  Sermaye  
261  Şerefiye   501  Ödenmemiş Sermaye (-)  
262  Kuruluş ve Örgütleme Giderleri   502  Sermaye Düzeltmesi Olumlu Farkları  
263  Araştırma ve Geliştirme Giderleri   503  Sermaye Düzeltmesi Olumsuz Farkları (-)  
264  Özel Maliyetler 56.911,40 52 Sermaye Yedekleri 0,00
267  Diğer Maddi Olmayan Duran Varlıklar   520  Hisse Senedi İhraç Primleri  
268  Birikmiş Amortismanlar (-) 118,00 521  Hisse Senedi İptal Kararları  
269  Verilen Avanslar   522  M.D.V. Yeniden Değerleme Artışları  
27 Özel Tükenmeye Tabi Varlıklar 0,00 523  İştirakler Yeniden Değerleme Artışları  
271  Arama Giderleri   524  Maliyet Bedeli Artışları Fonu  
272  Hazırlık ve Geliştirme Giderleri   529  Diğer Sermaye Yedekleri  
277  Diğer Özel Tükenmeye Tabi Varlıklar   54 Kar Yedekleri 0,00
278  Birikmiş Tükenme Payları (-)   540  Yasal Yedekler  
279  Verilen Avanslar   541  Statü Yedekleri  
28 Gelecek Yıllara Ait Giderler ve  0,00 542  Olağanüstü Yedekler  
  Gelir Tahakkukları   548  Diğer Kar Yedekleri  
280  Gelecek Yıllara Ait Giderler   549  Özel Fonlar  
281  Gelir Tahakkukları   57 Geçmiş Yıllar Karları 697.667,84
29 Diğer Duran Varlıklar 0,00 570  Geçmiş Yıllar Karları 697.667,84
291  Gelecek Yıllarda İndirilecek KDV   58 Geçmiş Yıllar Zararları (-) -328.009,74
292  Diğer KDV   580  Geçmiş Yıllar Zararları (-) -328.009,74
293  Gelecek Yılalr İhtiyacı Stoklar   59 Dönem Net Karı (Zararı) 33.407,56
294  Elden Çıkarılacak Stoklar Ve Mad.D.V.   590  Dönem Net Karı  33.407,56
295  Peşin Ödenen Vergi Ve Fonlar   591  Dönem Net Zararı (-) 0,00
297  Diğer Çeşitli Duran Varlıklar        
298  Stok Değer Düşüklüğü Karşılığı (-)        
299  Birikmiş Amortismanlar (-)        
  DURAN VARLIKLAR TOPLAMI 95.174,75   ÖZKAYNAKLAR TOPLAMI 403.065,66
  AKTİF (VARLIKLAR) TOPLAMI 411.935,43   PASİF KAYNAKLAR TOPLAMI 411.935,43
Devamını oku

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU 01/10/2012 – 31/10/2014 TARİHLERİ ARASI DENETLEME KURULU RAPORUDUR

2014-11-11 14:46:00
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU
01/10/2012 – 31/10/2014 TARİHLERİ ARASI
DENETLEME KURULU RAPORUDUR
 
1 – GİRİŞ
  1. Konu
Türkiye vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu ‘nun01/10/2012 – 31/10/2014 dönemi hesap ve faaliyetlerinin 3289 sayılı Kanuni Ana statü ve diğer ilgili mali mevzuat ile yürürlükte olan muhasebe uygulamaları genel tebliği ilkelerine göre idari, mali ve hukuki bakımdan denetlenmesinden ibarettir.
  1. Görev ve Yetki
Denetleme Kurulumuz…
2 – USUL İNCELEMELERİ
Türkiye vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu ‘nun mali işleri Gençlik ve spor Genel Müdürlüğünce çıkarılan Özerk Spor Federasyonları Muhasebe ve Bütçe Uygulamaları Yönergesi doğrultusunda merkezi bilgisayar ortamında yürütülmektedir. Federasyon ’nun incelene dönemlerde kullandığı yasal defterlerin onayına ilişkin bilgiler aşağıdaki gibidir.
Defterin Nev’i                     Dönemi                 Tastik Makamı                     Tarih                      Yevmiye No
Yevmiye Defteri                   2013                      Ankara 26. Noteri               28.12.2012           37883
Envanter Defteri                  2013                      Ankara 26. Noteri               28.12.2012           37882
Defteri Kebir                        2013                      Ankara 26. Noteri               28.12.2012           37884
Yevmiye Defteri                   2014                      Ankara 32. Noteri               20.12.2013           32802
Envanter Defteri                  2014                      Ankara 32. Noteri               20.12.2013           32801
Defteri Kebir                        2014                      Ankara 32. Noteri               20.12.2013           32803   
Giderlerin usulüne uygun belgelere dayanılarak yapıldığı, gelir ve giderlerin yasal süresinde defterlere kaydedildiği, kayıt nizamı ve tek düzen muhasebe uygulama tebliğlerinde belirtilen muhasebe ilkelerine uyulduğu, tüm resmi özel kurum ve kuruluşlara karşı temsil ve ilzamda ve federasyon harcama olurları; Federasyon Başkanı Niyazi Kurt ‘un imzasının yanında Genel Sekreter Yıldırım Güner ‘in müştereken imzaları ile yapılmıştır.
 3 – HESAP İNCELEMELERİ
3 – 1 Yetki, Satınalma, Harcama ve Ödeme Prosedürleri
Satınalma ve harcamalar Federason Başkanı Niyazi Kurt ‘un imzasının yanında Genel Sekreter Yıldırım Güner ‘in müştereken imzaları ile yapılmıştır. Temsil ve ilzama yetkili 2 kişinin imzaları ile hazırlanan istek listesi, federasyon başkanlığına yazılarak konuyla ilgili en az üç teklif alınmak suretiyle işlemlerin yapıldığı, ödemelerde dizi pusulası düzenlendiği, ödemelerin tümünün banka ve finans kurumları aracılığı ile yapıldığı görülmüştür.
3 – 2 31.10.2014 Tarihi İtibari İle Banka ve Diğer Hesapların Durumları
3 – 2 –a) Federasyonun Banka Hesap Bakiyeleri Şöyledir.
                Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6299458 Nolu TL Hesabı                    : 91.934,45
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6299460 Nolu TL Hesabı                    : 70.835,54
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 9093796 Nolu USD Hesabı :8.977,04
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 9093797 Nolu EURO Hesabı              :  24.025,69
Garanti Bankası Anafartalar Şubesi 6399065NoluVad. Hesap                   :  37.119,31
                                                                                              TOPLAM                : 232.892,03
Banka hesapları ile banka ekstreleri mutabık olduğu, söz konusu banka ekstrelerinin birer nüshaları çalışma dosyamızda ter almaktadır.
3 – 2 –b) İş Avansları ;
Yurt içi ve yurt dışı faaliyetlerde harcamalar kafile yetkilisi adına ödenen avanslar üzerinden gerçekleştirilmektedir. 31.10.2014 tarihli mizanda kapatılmamış 66.856,40 iş avansı, 15.815,18 TL sipariş avansı olduğu görülmüştür. İş avansı ve sipariş avansı ayrıntıları 31.10.2014 tarihli mizanda görülmektedir.
3 – 2 –c) Demirbaş ve Malzeme stokları;
İncelenen dönem itibariyle Federasyonun özerkleşmesinden önceki demirbaşlar, Demirbaş Defterinin kapak sayfasında listelenmiştir. Özerkleşme sonrası alınan demirbaşlar, kurumun muhasebe demirbaş hesaplarında 58.181,22 TL, Haklar Hesabında ise 2.126,84 TL olarak yer almıştır.
3 – 2 –d) Ödenecek Borçlar ve Diğer Yükümlülükler;
                Personele Borçlar                              : 5.020,81
                Vadesi  Gelmemiş Vergiler                : 2.402,42
                Vadesi Gelmemiş SGK Primi              : 1.446,54
                                               TOPLAM                : 8.869,77
 
 
3 – 2 – e) Gelir ve Giderler
İncelenen dönemde 2012 yılı 328.009,74TL gider fazlası, 2013 yılı -225.951,01 TL gelir fazlası, (01.01.2014 – 31.10.2014) 2014 yılı 33.407,56 TL gelir fazlası olarak gerçekleşmiştir.
 
31.10.2014 Tarihli Öz Varlık Hesabı
Mevcutlar
Banka Mevcutları                                : 232.892,03
Verilen Sipariş Avansları                    : 15.815,18
Verilen İş Avansları                             :66.856,40
Personelden Alacaklar                      : 1.197,07
                TOPLAM                               : 316.760,68
Borçlar(-)
Personele Borçlar                              : 5.020,81
Ödenecek Vergi ve Fonlar                                : 2.402,42
Ödenecek SGK Primleri                     : 1.446,54
                TOPLAM                               :8.869,77
                NET VARLIKLAR                   : 307.890,91
4 – SONUÇ
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun 01.10.2012 – 31.10.2014 dönemi kayıt ve işlemlerinin denetimi ile ilgili hesaplar ve belgeler üzerinde yapılan denetim sonucunda;
Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu’nun 01.10.2012 – 31.10.2014 dönemindeki kayıtların, usulüne uygun olarak düzenlenmiş belgelere dayanmakta olduğu, bunların gerçeği yansıttığı, defter ve kayıtların kayıt nizamına ve muhasebe uygulama genel tebliğine uygun olduğu görülmüştür.
                Genel Kurulun bilgilerine sunarız.
 
 
Erol YEŞİLPINAR                                      Abdulkadir ÇETİN                             Muzaffer ENSARİOĞLU
Denetleme Kurulu Başkanı                 Denetleme Kurulu Üyesi                 Denetleme Kurulu Üyesi
 
 
 
                Ahmet BENSİZ                                      Tahir ERDEM
Denetleme Kurulu Üyesi                   Denetleme Kurulu Üyesi
 
Devamını oku

TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ

2014-11-11 14:46:00
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS  FEDERASYONU OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ  
         
S. NO MADDE ÜNVANI İLİ GENEL KURUL ÜYESİNİN   ADI VE SOYADI
1   GENEL MÜDÜR  ANKARA MEHMET BAYKAN
2   GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ANKARA DURSUN TÜRK
3   GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ANKARA ÖMER ALTUNSOY
4   GENEL MÜDÜR YARDIMCISI  ANKARA TAMER TAŞPINAR
5   TEFTİŞ KURULU BAŞKANI ANKARA MURAT KOCAKAYA
6   HUKUK MÜŞAVİRİ ANKARA CAFER GEYİK
7   ULUSLARARASI ORGANİZASYON DAİRESİ BAŞKANI ANKARA HAYRULLAH OZAN ÇETİNER
8   STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRESİ BAŞKANI ANKARA  METE EROL
9   SPOR KONTROLÖRLERİ KURUL BAŞKANI ANKARA AHMET AK
10   PERSONEL EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANI ANKARA SEZAİ TIĞLI
11   MERKEZ DANIŞMA KURULU ÜYESİ ANKARA ADNAN ERSAN
12   İDARİ MALİ İŞLER DAİRESİ BAŞKANI ANKARA İSMAİL GEDİKLİ
13   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ AYDIN ZEYNEL AKIN
14   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ AFYON ZEKİ KUŞ
15   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ NİĞDE HARUN TURHAN
16   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ VAN ASLAN SİNİR
17   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ KONYA ÖMER ERSÖZ
18   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ HATAY EMRULLAH TAŞKIN
19   GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ GİRESUN ZEKİ ATLI
20   TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ ANKARA NEZİR ÖNAL
21   TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ TEMSİLCİSİ ANKARA KEREM ÖNCEL
22   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU TEMSİLCİSİ DİYARBAKIR REMZİ DAYAN
23   TÜRKİYE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ KONFEDERASYONU TEMSİLCİSİ ŞANLI URFA BAHATTİN CANBEYLİ 
24   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI ANKARA MEHMET KÜÇÜKLER 
25   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI ANKARA Doç.Dr. Faruk COŞKUN
26   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İZMİR Eryetiş KURTARAL
27   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İSTANBUL Ahmet OKUMUŞ
28   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İSTANBUL Dr. Ahmet HADİMOĞLU
29   ESKİ FEDERASYON BAŞKANI İSTANBUL Niyazi KURT
30   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL HİKMET SİYER
31   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL GÖRGÜN GİRGİN
32   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL ÖZER BAYSALİNG
33   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL OHANNES MAGROSYAN
34   AKTİF OLMAYAN ULUSLAR ARASI HAKEMLER İSTANBUL NURTEN BERKER
35   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL AHMET ENÜNLÜ
36   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL ERTUĞRUL GÜLCAN
37   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL TEVFİK ULUSOĞLU 
38   MİLLİ SPORCULAR ANKARA SONGÜL DAĞDEVİREN
39   MİLLİ SPORCULAR İSTANBUL HAYDAR GİLDİL
  KULÜBÜN ADI İLİ KULÜP TEMSİLCİSİ
ADI  SOYADI
40   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA YÜKSEL MERT
41   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA DENİZ EYLEM TURHAN ERİ
42   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA ŞİFA EKİCİ
43   ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA CEVRİYE EVGEN
44   GOLDEN LİFE SPOR KULÜBÜ ADANA ADEM AYDOĞAN
45   HERKÜL SPOR KULÜBÜ ADANA BEDRİ KOCA
46   LİFE FITNESS ADANA İSİM BİLDİRMEDİ
47   NATUREL FORM ADANA BEDRİYE ŞENGEZER
48   SÜPER POVER SPOR KULÜBÜ  ADANA NURETTİN  GÜNEŞ
49   ADIYAMAN İL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ         ADIYAMAN MEHMET EROL
50   BELEDİYE SPOR KULÜBÜ AMASYA İSİM BİLDİRMEDİ
51   BELEDİYE SPOR KULÜBÜ AMASYA İSİM BİLDİRMEDİ
52   ALTUN POLAT SPOR ANKARA ÖZCAN ALTUN
53   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA GÜLŞEN TÜRKER
54   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA SERENAY DEĞİRMENCİ
55   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA ATAKAN DEĞİRMENCİ
56   ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA AYŞE BATMAZ
57   ANKARA BAŞKENT VÜC. GEL. BİLEK. GÜR. S.K. ANKARA SERKAN TUNCEL
58   BODY İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ANKARA GÜLTEKİN ÜÇKARDEŞ
59   CÖMERT SPOR KULÜBÜ ANKARA İSİM BİLDİRMEDİ
60   KÜÇÜKLER VÜCUT GELİŞTİRME ANKARA KÜRŞAT KÜÇÜKLER
61   KÜÇÜKLER VÜCUT GELİŞTİRME ANKARA ZEKAİ DURMAZ
62   YENİ BAŞKENT SPOR KULÜBÜ  ANKARA SERKAN TUNCEL
63   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
64   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
65   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
66   ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA İSİM BİLDİRMEDİ
67   KUŞADASI GENÇLİK AYDIN BÜLENT ÇELİKEL
68   SÖKE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ AYDIN İSİM BİLDİRMEDİ
69   BALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BALIKESİR VELİ BAKIRLI
70   BANDIRMA AİKİDO SPOR KULÜBÜ BALIKESİR CANAN DEMİRKIRAN
71   ŞAHİR SPOR  BALIKESİR ETHEM DENİZ
72   BATMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BATMAN İSİM BİLDİRMEDİ
73   BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT RECEP GÜMÜŞHANELİ
74   BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT SEZGİN İPEK
75   BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT BÜLENT SOL
76   GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYBURT HASAN GÜLTEKİN ÇOBANOĞLU
77   GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYBURT RİZA NARİN
78   KOĞUKÇINAR SPOR KULÜBÜ BURSA İSİM BİLDİRMEDİ
79   İNEGÖL KAFKAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BURSA İSİM BİLDİRMEDİ
80   ÇANKIRI VADİ SPOR KULÜBÜ ÇANKIRI ERSİN AKYILDIZ
81   BAHAR GENÇLİK SPOR  ÇORUM ÖZLEM ŞAHİN
82   BAHAR GENÇLİK SPOR  ÇORUM AYNUR ŞAHİN
83   ÇORUM GENÇLİK SPOR İL  ÇORUM İBRAHİM BAŞBÖLÜK
84   ÇORUM GENÇLİK SPOR İL  ÇORUM HABİL KOÇ
85   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ UĞUR ÖZER
86   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ ÇOŞKUN PEKER
87   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ EGEMEN DEMİR
88   SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ MELİH DİKMEN
89   AKTİF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR İSİM BİLDİRMEDİ
90   REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR CİHAD ATAY
91   REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR NADİR ŞAHİR
92   REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR ŞEMSETTİN ATASOY
93   ALBAYRAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DÜZCE FERHAT ŞENGÜLOĞLU
94   ALBAYRAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DÜZCE EMİNE KURT
95   DÜZCE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DÜZCE HATUN ALBAYRAK ŞENGÜLOĞLU
96   KRAL SPOR KULÜBÜ  ERZURUM AHMET PURA
97   ES SPOR KULÜBÜ  ESKİŞEHİR ERKAN MİDİLLİ
98   ES SPOR KULÜBÜ  ESKİŞEHİR AYHAN TAŞCI
99   ESJİM SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR AHMET SAÇAK
100   ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR KAYA BİLGE
101   ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR MEHMET SAMİ TOGAY
102   ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR TAMER CEBECİ
103   ESKİŞEHİR JUDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR AHMET KANBUR
104   LİDER SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR H.MURAT YAPICIOĞLU
105   LİDER SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR AYFER YAPICIOĞLU
106   ŞAHİN SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR İSA ŞAHİN
107   GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP M.UĞUR DUYAR
108   ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP İSİM BİLDİRMEDİ
109   ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP İSİM BİLDİRMEDİ
110   ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP İSİM BİLDİRMEDİ
111   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP MEHMET ONUR KÖK
112   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP SERDAL KAYA
113   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP ALİ İMREN EREN
114   YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP YETKİN SARICAN
115   GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE TUNCAİL AŞKIN
116   GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE ENGİN GÜNER
117   GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE ŞEFKET SALANTUR
118   TEKKE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE MURAT KÖSE
119   KANAL JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ HATAY ZEKİYE YILDİRİM
120   KANAL JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ HATAY SERKAN DERİNGÖL
121   ARTUKBEY İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL HAKAN SOYYILMAZ
122   VAHYETTİN YILDIRIM SPOR KULÜBÜ İSTANBUL VAHYETTİN YILDIRIM
123   BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL İSİM BİLDİRMEDİ
124   ECE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL SELAMİ KAHVECİ
125   ECE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL MEHMET SEYİM BAYKARA
126   GAZİOSMANPAŞA AYDIN SPOR  İSTANBUL HASAN AYDIN
127   İSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL MEHMET YILDIZ
128   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL MEHMET GÜNEL
129   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL SÜLEYMAN YETİŞ
130   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL CEYHUN BİRİNCİ
131   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL KUBİLAY KORKMAZ
132   GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL ONUR KOÇ
133   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL MUSTAFA BAŞKÖK
134   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL ALEV BURUNTAY
135   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL SALİH GÜNACTI
136   İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL HATİCE GÜNAÇTI
137   BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL YILMAZ BOYRAZ
138   BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL GÜLCAN AKKAYA
139   BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL ŞENOL ÜSTÜNEL
140   ÖNCÜ SPOR  İSTANBUL CELAL TUFAN
141   ÖZEL VİP SPOR KULÜBÜ İSTANBUL İSİM BİLDİRMEDİ
142   ÖZLEM SPOR  İSTANBUL MENDERES KARAAĞAÇ
143   ÖZLEM SPOR  İSTANBUL ÖZGE DENİZ
144   ÖZLEM SPOR  İSTANBUL BÜLENT ÖZTURA
145   UYGURSPOR İSTANBUL İSİM BİLDİRMEDİ
146   ZİNDE GENÇLİK VE İZCİLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL SALİM ŞAHİN
147   AKDENİZ SPOR İZMİR HÜSEYİN ŞİRİN
148   ERSOY BODY İZMİR OSMAN ERCAN İDİKUT
149   ERSOY BODY İZMİR KORAY KIRBAŞ
150   ERSOY BODY İZMİR HAKAN YAVUZ
151   PİRAMİT V.G. İZMİR İSİM BİLDİRMEDİ
152   PİRAMİT V.G. İZMİR İSİM BİLDİRMEDİ
153   ZUHAL FİTNESS İZMİR ÖZER ÇATORİ
154   GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS İSİM BİLDİRMEDİ
155   GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS İSİM BİLDİRMEDİ
156   GÖNÜLLÜLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS MEHMET HAMDEMİRCİ
157   GÖNÜLLÜLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS İSMAİL KURT
158   MEHMET ZELZELE FEN LİSESİ KİLİS ŞÜKRÜ BALKAN
159   YAŞAM SANAT SPOR VE KÜLTÜR DERNEĞİ KİLİS İSİM BİLDİRMEDİ
160   DARICA İDEAL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KOCAELİ AHMET AKÇAY
161   KOCAELİ B.ŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ  KOCAELİ İSMAİL YÜCEL 
162   KOCAELİ B.ŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ  KOCAELİ FİKRET YILDIZ
163   KOCAELİ FOKİ HALTER VE BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ KOCAELİ ŞULE ŞAHBAZ
164   KONYA MERAM BELEDİYESPOR KONYA İSİM BİLDİRMEDİ
165   İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ KONYA İSİM BİLDİRMEDİ
166   İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ KONYA İSİM BİLDİRMEDİ
167   MALATYA GENÇLİK SPOR MALATYA MEHMET ŞEBEHAT
168   ZİRVE SPOR MALATYA MEHMET BALDİŞ
169   ŞAFAK SPOR KULÜBÜ MANİSA İSİM BİLDİRMEDİ
170   MERSİN ELİT SPOR MERSİN İSİM BİLDİRMEDİ
171   BODRUM BEL.BODRUM SPOR KULÜBÜ MUĞLA İSİM BİLDİRMEDİ
172   SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAKARYA YUSUF YILDIZ
173   SAMSUN KEYDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN SERKAN KAYA
174   SAMSUN KEYDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN YAVUZ DÜZ
175   SİVAS BODY SPOR KULÜBÜ SİVAS ALPASLAN MUTLUAY
176   ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA  İSİM BİLDİRMEDİ
177   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA ERTUĞRUL YILDIZ
178   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA MURAT ÖNEN
179   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA ABUZER ÇİFTÇİ
180   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA İSMAİL MUTLU
181   EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA SAİD AKDAĞ
182   ŞANLIURFA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA İBRAHİM HALİL ERKASAP
183   TRABZON BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TRABZON  OSMAN ÇİFT
184   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA KORAY GİRGİN
185   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA KADİR POLAT
186   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA LEVENT UZUN
187   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA ERKAN KARYAĞDI
188   YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA ERHAN COBAN
189   YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ZONGULDAK HASAN ZORBA
190   YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ZONGULDAK İBRAHİM AÇIK
Devamını oku

CUMHURİYET BAYRAMI

2014-10-29 18:34:00

Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yılında başta Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi; rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Cumhuriyet Bayramı’mızı en içten dileklerimizle kutluyoruz.
Niyazi KURT
Federasyon Başkanı

 
Devamını oku

VEFAT VE BAŞSAĞLIĞI DİLEĞİ

2014-10-10 19:35:00
Değerli Büyüğümüz,Hocamız Sayın Yılmaz DİNKÇİ vefat etmiştir.Kendisine Allah'dan rahmet;kederli Ailesine sabır diliyorum.
Federasyon Başkanı
Niyazi KURT
Devamını oku

2014 MALİ GENEL KURUL

2014-10-09 15:18:00
ÖNEMLİ DUYURU
 2014 MALİ GENEL KURULDA OY KULLANACAK OLAN DELEGE İSİMLERİ BAYRAM NEDENİ İLE 13.10.2014 PAZARTESİ SAAT 17:00 YE KADAR UZATILMIŞTIR.
Federasyon Başkanı

NİYAZİ KURT
Devamını oku

Mübarek Kurban Bayramı Tüm Ulusumuza Kutlu Olsun

2014-10-02 14:14:00
Tüm Müslüman Aleminin ve Camiamızın Mübarek Kurban Bayramını Kutluyorum.
Federasyon Başkanı
Niyazi KURT
Devamını oku

ÖNEMLİ DUYURU

2014-09-30 15:30:00
ÖNEMLİ DUYURU
 
              Federasyonumuzun Mali Genel Kurulu 27-28 Kasım 2014 tarihlerinde Ankara’da yapılacaktır.
Kulüpler; Yönetim Kurulu kararı ile belirledikleri delegelerinin isimlerini Yönetim Kurulu Kararı ile birlikte en geç 10 gün içerisinde Federasyona bildirmeleri gerekmektedir.
Kulüp Delegelerinin; Faal Sporcu, Faal Hakem, Faal Antrenör olamayacağına ve Listelerin İnternet Sitesinden yayınlandıktan sonra delege değişimi yapılmayacağına önemle dikkat edilmesi gerekmektedir.
              Bilgilerinizi önemle rica ederim.
NİYAZİ KURT
Federasyon Başkanı
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU OLAĞAN GENEL KURUL DELEGE LİSTESİ
(27-28 Kasım 2014)
Sıra no KULÜBÜN ADI İLİ KULÜP DELEGE SAYISI
1 ATLETİK SPOR KULÜBÜ ADANA 4
2 GOLDEN LİFE SPOR KULÜBÜ ADANA 1
3 HERKÜL SPOR KULÜBÜ ADANA 1
4 LİFE FİTNESS ADANA 1
5 NATUREL FORM ADANA 1
6 SÜPER POVERSPOR KULÜBÜ ADANA 1
7 ADIYAMAN İL GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ        ADIYAMAN 1
8 BELEDİYE SPOR KULÜBÜ AMASYA 2
9 ALTUN POLAT SPOR ANKARA 1
10 ANKARA V.G. FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ SP.K. ANKARA 4
11 ANKARA BAŞKENT VÜC. GEL. BİLEK. GÜR. S.K. ANKARA 1
12 BODY İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ANKARA 1
13 CÖMERT SPOR KULÜBÜ ANKARA 1
14 KÜÇÜKLER VÜCUT GELİŞTİRME ANKARA 2
15 YENİ BAŞKENT SPOR KULÜBÜ ANKARA 1
16 ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ ANTALYA 4
17 KUŞADASI GENÇLİK AYDIN 1
18 SÖKE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ AYDIN 1
19 BALIKESİR GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BALIKESİR 1
20 BANDIRMA AİKİDO SPOR KULÜBÜ BALIKESİR 1
21 ŞAHİN SPOR KULÜBÜ BALIKESİR 1
22 BATMAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BATMAN 1
23 BAŞARAN BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ BAYBURT 3
24 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ BAYBURT 2
25 KOĞUKÇINAR SPOR KULÜBÜ BURSA 1
26 İNEGÖL KAFKAS GENÇLİK SPOR KULÜBÜ BURSA 1
27 ÇANKIRI VADİ SPOR KULÜBÜ ÇANKIRI 1
28 BAHAR GENÇLİK SPOR ÇORUM 2
29 ÇORUM GENÇLİK SPOR İL ÇORUM 2
30 SORİSA SPOR KULÜBÜ DENİZLİ 4
31 AKTİF GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DİYARBAKIR 1
32 REYNA V.G. VE FİTNESS BİLEK GÜREŞİ SP.K. DİYARBAKIR 3
33 ALBAYRAK GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DÜZCE 2
34 DÜZCE BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DÜZCE 1
35 KRAL SPOR KULÜBÜ ERZURUM 1
36 ES SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR 2
37 ESJİM SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR 1
38 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR 3
39 ESKİŞEHİR JUDO İHTİSAS SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR 1
40 LİDER SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR 2
41 ŞAHİN SPOR KULÜBÜ ESKİŞEHİR 1
42 GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 1
43 ŞEHİTKAMİL BELEDİYE SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 3
44 YAKUP CİN SPOR KULÜBÜ GAZİANTEP 4
45 GÜMÜŞHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE 3
46 TEKKE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ GÜMÜŞHANE 1
47 KANAL JİMNASTİK SPOR KULÜBÜ HATAY 2
48 ARTUKBEY İ.Ö.O. GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1
49 AVCILAR YILDIRIM SPOR İSTANBUL 1
50 BEYKOZ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SP. KLB. İSTANBUL 1
51 ECE SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 2
52 GAZİOSMANPAŞA AYDIN SPOR İSTANBUL 1
53 İSTANBUL GENÇLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1
54 GÜNGÖREN MASİST VÜCUT GEL. İHT. İSTANBUL 5
55 İSTANBUL GÜNAÇTI BİLEK GÜREŞİ SP. KLB. İSTANBUL 4
56 BOYRAZ ULUSLAR ARASI B.G.(MB POWERNEXT) SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 3
57 ÖNCÜ SPOR İSTANBUL 1
58 ÖZEL VİP SPOR İSTANBUL 1
59 ÖZLEM SPOR İSTANBUL 3
60 UYGUR SPOR İSTANBUL 1
61 ZİNDE GENÇLİK VE İZCİLİK SPOR KULÜBÜ İSTANBUL 1
62 AKDENİZ SPOR İZMİR 1
63 ERSOY BODY İZMİR 3
64 PİRAMİT V.G. İZMİR 2
65 ZUHAL FİTNESS İZMİR 1
66 GENÇLİK SPOR KULÜBÜ KİLİS 2
67 GÖNÜLLÜLER GENÇLİK SPOR KÜLÜBÜ KİLİS 2
68 MEHMET ZELZELE FEN LİSESİ KİLİS 1
69 YAŞAM SANAT SPOR VE KÜLTÜR DERNEĞİ KİLİS 1
70 DARICA İDEAL İHTİSAS SPOR KULÜBÜ KOCAELİ 1
71 KOCAELİ B.ŞEHİR BELEDİYE KAĞIT SPOR KULÜBÜ KOCAELİ 2
72 KOCAELİ FOKİ HALTER VE BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ KOCAELİ 1
73 KONYA MERAM BELEDİYESPOR KONYA 1
74 İL ÖZEL İDARE SPOR KULÜBÜ KONYA 2
75 MALATYA GENÇLİK SPOR MALATYA 1
76 ZİRVE SPOR MALATYA 1
77 ŞAFAK SPOR KULÜBÜ MANİSA 1
78 MERSİN ELİT SPOR MERSİN 1
79 BODRUM BEL. BODRUM SPOR KULÜBÜ MUĞLA 1
80 SAKARYA GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAKARYA 1
81 SAMSUN KEYDER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ SAMSUN 2
82 SİVAS BODY SPOR KULÜBÜ SİVAS 1
83 ANADOLU GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA 1
84 EDESSA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA 5
85 ŞANLIURFA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ SPOR KULÜBÜ ŞANLIURFA 1
86 TRABZON BELEDİYE SPOR KULÜBÜ TRABZON 1
87 YALOVA BİLEK GÜREŞİ SPOR KULÜBÜ YALOVA 5
88 YILDIZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ ZONGULDAK 2
 
Devamını oku
DUYURULAR

22 ARALIK-6 OCAK 2015 İSTANBUL 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS VE BİLEK GÜREŞİ ANTRENÖR KURS YERİ VE DERS PROGRAMI

2014-12-19 10:41:00
22 ARALIK-6 OCAK (1 OCAK RESMİ TATİL)2015 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA YAPILCAK OLAN VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU 
KURS YERİ:BURHAN FELEK MİLLİ TAKIMLAR KAMPI/ÜSKÜDAR
22 ARALIK-06 OCAK 2015 /İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS II. KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
01 OCAK YILBAŞI RESMİ TATİL
BİLEK GÜREŞİ VE VÜCUT GELİŞTİRME İLK HAFTA AYNI DERSLİKTE DERS GÖRECEKTİR.
BİLEK GÜREŞİ 2.KADEME ANTRENÖR KURSU ÜCRETİ 200 TLDİR
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
22.Ara 08.30 – 09:00 KAYIT    FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09.00 – 15.00 SPOR PSİKOLOJİSİ 6 SAAT Dr. Yasemin Aldemir
15.00 – 15.30 ÖĞLE ARASI    
15:30-19:30 SPORDA BESLENME  4 SAAT Doç. Dr. Filiz Çamlıgüney
19:30-21:30 SPORDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
23.Ara 09.00 – 13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
24.Ara 09.00 – 15.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
15.00–19.00 SPOR SOSYOLOJİSİ 4 SAAT Dr. Esin İleri
25.Ara 09:00 – 13:00 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT Doç. Dr. Filiz Çamlıgüney
13:00 – 13:30 ÖĞLE ARASI    
 13:30–17:30 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT Doç. Dr. Filiz Çamlıgüney
17.30-19.30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 2 SAAT Adnan Kabasakal
26.Ara 09.00 – 13.00 BECERİ ÖĞRENİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil Erdem
13:00-13:30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil Erdem
27.Ara 09.00 – 13.00 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT Doç. Dr. Mehmet Uzel
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 19.30 SPOR ANATOMİSİ 6 SAAT Doç. Dr. Mehmet Uzel
28.Ara 09.00 – 13.00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
13.00 – 13.30 ÖĞLE TATİLİ    
13.30 – 17.30 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
29.Ara 08.30 – 09.00 KAYIT   FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00-11:00 ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ 2 SAAT Raşit Demiryas
11.00 – 15.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Raşit Demiryas
15.00-15.30   ÖĞLE ARASI    
15.30 – 19.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Raşit Demiryas
30.Ara 09.00 – 13.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
13. 00– 14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00 – 18.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
31.Ara 09.00-11.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
11.00 – 15.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Korhan Güran
15.00 – 15.30 ÖĞLE ARASI    
15.30 – 19.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Korhan Güran
02.Oca 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Cüneyt Haksöz
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Cüneyt Haksöz
03.Oca 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
04.Oca 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Mustafa Savaşan
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Mustafa Savaşan
05.Oca 09.00 – 13.00 SPOR DALI GÖZLEM VE DEĞ. 4 SAAT Korhan Güran 
13.00 –14. 00 ÖĞLE ARASI    
14:00-18:00 DOPİNG VE ZARARLARI 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
06.Oca 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT İbrahim Sırrı Önal
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT İbrahim Sırrı Önal
Devamını oku

22 ARALIK-6 OCAK 2015 İSTANBUL 2.KADEME ANTRENÖR KURSU

2014-12-18 10:00:00
22 ARALIK-6 OCAK 2015 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN İSTANBUL 2.KADEME KURSU KONTENJANLARI DOLMUŞTUR.
Devamını oku

TÜRKİYE VÜCUT, GELİŞTİRME, FİTNESS ve BİLEK GÜREŞİ HAKEM TAKAMÜL, VİZE VE TERFİ SEMİNERİ

2014-12-13 14:25:00
TÜRKİYE VÜCUT, GELİŞTİRME, FİTNESS ve BİLEK GÜREŞİ
HAKEM TAKAMÜL, VİZE VE TERFİ SEMİNERİ
 
 
     30 OCAK - 01  ŞUBAT 2015 Tarihleri arasında Antalya / Larada  CLUB OTEL SERA Otel’de Federasyonumuzca hakem tekamül , vize ve terfi semineri yapılacaktır.  Bu seminere Federasyonumuz bünyesinde ki , Vücut Geliştirme Branşında ki İl – Ulusal  ve Uluslar Arası Hakemlerimiz  ile  Bilek Güreşi Branşında ki  Aday  – İl  – Ulusal ve Uluslar Arası Hakemlerimiz   katılabilirler. Seminere katılabilecek hakemlerimizin listesi sitemizde duyurulacaktır.
 
               NİYAZİ KURT
               FEDERASYON BAŞKANI
     
Not: 1-)  Hakem tekamül, vize ve terfi  seminerine katılacak ADAY hakemlerimizin sadece kalacak yerleri karşılanıp, yol ücretleri ödenmeyecektir.
        2-) Hakem tekamül, gelişim ve terfi  seminerine katılacak  il – ulusal ve uluslararası hakemlerimizin  kalacak yerleri karşılanıp, yol ücretleri  otobüs ücreti üzerinden ödenecektir.      
       3-) Tüm katılımcılar 1 Adet Kimlik fotokopisi ve 2 adet fotoğraf yanlarında getirecektir.
 
30 OACAK - 01 ŞUBAT 2015 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK
HAKEM TEKAMÜL, VİZE VE TERFİ SEMİNER  PROĞRAMI
 
     30 OCAK 2015 CUMA GÜNÜ
 
-  12:00    OTELE GİRİŞ  
-  13:00   ÖĞLE YEMEĞİ
-  15:00   HAKEM TEKAMÜL, VİZE VE TERFİ SEMİNERİ     
-  19:00   AKŞAM YEMEĞİ 
-  21:00   MHK TOPLANTISI  (Bilek Güreşi ve Vücut Geliştirme Merkez Hakem Kurulu)
 
    31 OCAK 2015 CUMARTESİ GÜNÜ
 
-  07:00    SABAH KAHVALTISI
-  10:00   HAKEM TEKAMÜL, GELİŞİM VE TERFİ SEMİNERİ
-  13:00    ÖĞLE YEMEĞİ
-  15:00   HAKEM TEKAMÜL, GELİŞİM VE TERFİ SEMİNERİ
-  18:30    YAZILI SINAV
-  19:00   AKŞAM YEMEĞİ 
 
     01 ŞUBAT 2015 PAZAR GÜNÜ
 
- 07:00    SABAH KAHVALTISI
- 10:00   HAKEM TEKAMÜL, GELİŞİM VE TERFİ SEMİNERİ UYGULAMA SINAVI
- 13:00    ÖĞLE YEMEĞİ
- 14:00   OTELDEN AYRILIŞ
 
Devamını oku

TÜRKİYE GENÇLER BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI

2014-12-05 18:39:00
TÜRKİYE GENÇLER BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASI
Federasyonumuzun faaliyet programı gereği, Türkiye Kulüpler Arası Gençler Türkiye Şampiyonası,  26 – 27 Aralık 2014 Tarihleri arasında Ankara İli Korkut Ata Kültür Merkezinde yapılacak olup; yarışmaya Milli Sporcular katılmayacaktır.  Yarışmada 2 Kg tolerans uygulanacaktır.
  • Yarışma Sıkletleri: 50 – 55 – 60 – 65 – 70 – 75 -  80 – 80+ Kg (Sol - Sağ Kol)
  • Engelli Sıkletleri: 50 – 50 + Kg
  • Yaş aralığı :1996 ve 2000 Doğumlular.
  • 26 Aralık 2014 Tarihinde Tartı Saat: 15:30 – 19:00 Arası
  • 27 Aralık 2014 Tarihinde Saat: 09:30 da Müsabakalar Sol- Sağ kol olarak yapılacaktır.
  • Yarışmada TVGF ve Bilek Güreşi Federasyonunun yarışma talimatlarına göre yapılacaktır.  
  • Yarışmada Eşofman, Spor Ayakkabısı ve kolu kıssa tişört giyilecektir. (Milli Forma Yasaktır.)
  • Yarışmada Doping testi uygulanacaktır.
 
Adres : Korkut Ata Kültür Merkezi
Ayyıldız Mahallesi 1815. Cadde., 1558. Cadde Keşişimi Etimesgut / ANKARA
 
İrtibat: Ali Osman AYDIN             0505 680 5921 (Yer Konusu, Ulaşım vs.)
             Şehzade İBİŞ MHK Bşk.   0555 865 7177 (Yarışma ile İlgili kurallar)
 
                                                                                                                                                                    
  Niyazi KURT
  Federasyon Başkanı
Devamını oku

BİLEK GÜREŞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ

2014-12-04 17:56:00
BİLEK GÜREŞİ HAKEM GÖREVLENDİRMESİ
 
26 - 27 Aralık 2014 Tarihleri arasında Ankara ilinde Türkiye Vücut  Geliştirme Fitness  ve Bilek Güreşi  Federasyonu ile Asfa Gençlik  Spor Kulübü ve Zinde Gençlik Spor ve İzcilik Kulüpleriyle ortaklaşa düzenlenen Kulüplerarası Genç  Erkekler Bilek Güreşi Türkiye  Şampiyonasında aşağıda adı, soyadı ve ünvanı belirtilen hakemler M.H.K. tarafından görevlendirilmiştir.                                                                                                                                                 
    1-Şehzade İBİŞ                               Uluslar arası                Yalova
    2-Mustafa TAVUSKARLI                   Uluslar arası                İstanbul
    3-Nevzat  İNAN                               Uluslar arası                İstanbul
    4-Sinan     İBİŞ                               Uluslar arası                Edirne
    5-Yaşar  CANBAZLAR                     Uluslar arası                Rize
    6-Seydi Ali TUNCA                          Uluslar arası                Gaziantep
    7-Mehmet KAYA                             Ulusal                         İstanbul
    8-Aydın  Necip TELYAKAR              Uluslar arası                Ankara
    9-Abdullah  CİN                              Ulusal                         Gaziantep
   10-Semih  COŞKUNER                   Ulusal                         Ankara
   11-İbrahim  ÜNALSOY                     Ulusal                         Eskişehir
   12-Mahmut ÇAPAR                         İl                                 Adana
   13-Sahir  ÜNAL                               İl                                 İstanbul
   14-Sahip ÇAĞLAR                          İl                                 İstanbul
   15-Engin ERDOĞAN                       İl                                 Ankara
   16-Dilara  DELLEKOĞLU                 İl                                 Kilis
   17-S.Aysun BÜYÜKKÖŞKER          İl                                 Kilis
   18-Tülay  AKIN                               İl                                 Ankara
   19-Mehmet  Ali ERDOĞAN             İl                                 Kilis

     Niyazi KURT
     Federasyon Başkanı
 Not: Müsabakada görev alamayacak hakemlerimiz en geç 08 Aralık 2014 tarihine kadar MHK Başkanımız
Şehzade İBİŞ e bilgi vermek zorundalar.

 
YARIŞMAYA KATILACAK SPORCU KAFİLELERİNİN KONAKLAYABİLECEKLERİ YER VE ADRESLERİ
Boss Otel  fiyatı 280 tl. Üç kişilik oda +kahvaltı Tel : 0312 276 5252
Siti Otel 2 kişi 140 iki kişilik oda + kahvaltı Tel : 0312 244 72 72
Sincan Öğretmen evi Kişi başı 28 tl + kahvaltı Tel 0312 276 5960
        
3-DSİ MİSAFİRHANESİ 
Telefon: 287 93 45 Adres: Eskişehir Yolu, 8. km., ODTÜ’nün karşısı 

3-DSİ MİSAFİRHANESİ KIZILAY
Telefon: 418 85 01 Adres: Menekşe-2 Sk. No:22 Kızılay

4-GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KONUKEVİ (30TL)
Tel: 309 21 00 Adres: 19 Mayıs Stadyumu karşısı, Boks Eğitim Merkezi, Ulus 

5-HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KONUKEVİ 
Tel: 305 16 79 | 3051578  Adres: Hacettepe Mah. Sıhhiye Kampüsü Diş Hekimliği Fak. Yanı 

7-İLLER BANKASI MİSAFİRHANESİ 
Tel: 397 02 36 Adres: Çamlıca  Mah. Anadolu Bulvarı İller Bankası  Ek Tesisler  Macunköy

8-KARAYOLLARI MİSAFİRHANESİ 
Tel: 415 70 00 Adres:Karayolları Genel Müdürlüğü Misafirhanesi, Yücetepe 

9-BAŞKENT ÖĞRETMENEVİ 
Telefon: 212 96 40 Adres: Konya Yolu üzeri, Teknik Okullar yanı, Beştepe 

10-ORMAN MÜDÜRLÜĞÜ 
Tel: 21263 00 Adres: Orman Genel Müdürlüğü Misafirhanesi, Beştepe 

11-GÖLBAŞI 75. YIL ÖĞRETMENEVİ (40TL)
Telefon: 484 72 74  Fax:48481222 Adres: Sahil Cad. PTT yanı, Konya Yolu dönemeci 

12--NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ MİSAFİRHANESİ 17TL KAMU PERSONELİ/ 22TL SİVİL
Tel: 397 16 50 Adres: 408. Cad. No:136    Demetevler 

13-PTT MİSAFİRHANESİ 
Tel: 0 312 343 29 29/3036   Adres: Işınlar  Mah. Eşref Bitlis Cad. No:8 Yenimahalle

15-TAPU KADASTRO MİSAFİRHANESİ - TAKAV ANKARA SOSYAL TESİSLERİ 50 TL
 Tel: 222 56 66 Adres: Taşkent (1.)  Cad.No: 56, Bahçelievler 

16-TARIM VE KÖY İŞLERİ MİSAFİRHANESİ 44-53 TL ARASI
Tel: 315 61 04 Adres: İstanbul yolu üzeri, Zirai Üretim İşletmesi, Personel ve Makine Eğitim Merkezi Müdürlüğü, Yenimahalle 

17-TCDD MİSAFİRHANESİ 
Tel: 309 05 15/ 4655 Adres: TCDD Misafirhanesi, 2. Bölge , Tren Garı 

18- Türkiye Yol-İş Sendikası Ankara Konukevi
Tel: 431 4488 Adres: Dr. Mediha Eldem Sk. No:35 Kocatepe

19- ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MİSAFİRHANESİ 
Tel:  417 37 23 Adres: İzmir 2. Cad. No 53, Kızılay

20- SOSYAL HİZMETLER VE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU MİSAFİRHANESİ 
Tel : 344 73 99 - Fax:327 23 85 Adres: Arif Hikmet Sk. No:45 Yenimahalle

21- SGK Balgat Misafirhanesi
Tel: 473 8940  Ehlibeyt Mahallesi Cevizlidere Caddesi No: 9 Balgat 

21- SGK Fevzi Çakmak Misafirhanesi
Tel: 230 3668  Fevzi Çakmak 1 Sokak No:20 Demirtepe/Kızıla
 
22- ANKARA ANADOLU OTELCİLİK TURİZM OKULU UYGULAMA OTELİ
 Tel:  2126627 – 2221741 Ankara Anadolu Otelcilik Ve Tur. Meslek Lisesi  BEŞEVLER  

23- TEDAŞ MİSAFİRHANESİ   MEMUR 38TL SİVİL45TL
Tel:  212 51 47 - 212 02 02 Milli Kütüphane Karşısı, BAHÇELİEVLER 

25- ZONGULDAK AMELE BİRLİĞİ MİSAFİRHANESİ 
Tel:  426 47 14 Fax: 428 46 55 Hoşdere Cad. No: 65 Yukarı Ayrancı

24-Ankara Polis Evi
Telefon: 482 87 72 Adres: Dikmen Cad. No: 97/A 

27- GENEL MADEN İŞ ZONGULDAK KONUKEVİ 
Tel:  476 14 30 Dikmen Cad. 232. Sk. No: 10 Keklik Pınarı

28- İMKB UYGULAMA OTELİ 
Tel: 472 09 71 Fax 472 09 74  Adres: Çetin Emeç Bulvarı 2. Cad. 125. Sk. No:1 06460 Öveçler

29- DLH DEVLET LİMANLARI VE HAVA MEYDANLARI  MİSAFİRHANESİ 
Tel: 550 14 87 - 550 14 89 

30-TİGEM MİSAFİRHANESİ 
Tel: 211 01 41 /141 AOÇ Polis Karolu Yanı  Gazi Mahallesi

31-GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KONUKEVİ 
Tel: 309 21 00 Adres: 19 Mayıs Stadyumu karşısı, Boks Eğitim Merkezi, Ulus 

32- ETİ MADEN İŞLETMELERİ MİSAFİRHANESİ 
Tel: 310 49 86  Fax:310 49 85  Adres:Anafartalar Caddesi No:84

33- ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI  (SGK)  MİSAFİRHANESİ  
Tel: 468 28 48 Adres: Atatürk Bulvarı No:235, Kavaklıdere 


35-Türkiye Diyanet Vakfı Ankara Sosyal Tesisi
Telefon: 480 0238  Adres:Dikmen Cad.  No : 137 Dikmen

36- DEVLET METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MİSAFİRHANESİ 
ÖĞRETMEN 30 TL SİVİL 36 TL
 tel:  359 75 45 / 3022328

37- HALKBANK MİSAFİRHANESİ 
Tel. :  435 1479  Adres:Dr. Mediha Eldem Sk. Kocatepe
38-PETROL İŞ / TÜRKİYE PETROL KİMYA LASTİK İŞÇİLERİ SENDİKASI MİSAFİRHANESİ 
 Telefon:  434 32 74 Fax: 0 312 434 32 74 Adres: Adakale Sk.  No:6 Kızılay 

39-BELEDİYE-İŞ SENDİKASI SOSYAL TESİSLERİ 
Telefon:  384 55 92 Faks:  384 22 53 Adres: İstanbul Caddesi (Çevik Kuvvet Müdürlüğü Yanı) No: 112 İskitler

Altındağ Belediyesi Hasta ve Hasta yakınları Konukevleri

40- Altındağ Belediyesi Talatpaşa Konukevi   KAPALI
Tel : 309 44 20 Talatpaşa Bulvarı No:106 (Hamamönü Karaca Hamamı karşısı) 
NOT: İbni Sina, Hacettepe, Kadın Doğum, Yüksek İhtisas, Ankara Numune Hastanesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanelerine yakın. 
41- Altındağ Belediyesi Ulucanlar Konukevi   KAPALI
Tel : 311 45 72  Adres: Ulucanlar Cad. No:4 Samanpazarı
41b- Altındağ Belediyesi Anafartalar Konukevi 
Tel : 562 2147   Adres: Anafartalar Cad. No:188 Samanpazarı

42-Altındağ Belediyesi Dışkapı Konukevi   KAPALI
Tel :  310 12 01 Adres: Fazilet Mah. Alma Sk. No:8 Dışkapı

Altındağ Belediyesi Konuk Evinde kalacak hasta ve hasta yakınlarından istenilen belgeler şöyle; 
 1- İlgili hastaneden rapor 
 2- Sevk fotokopisi 
 3- Güvence evrakı fotokopisi 
 4- Kimlik fotokopisi
43 Ankara Büyükşehir Belediyesi Şefkat Evleri

Ankara Büyükşehir Belediyesi Varlık Şefkat Evi 
Telefon:  342 38 98 Hipodrom Cad. No:202 (Toptancı Hal Yanı) Varlık Mahallesi
Ankara Büyükşehir Belediyesi Etlik Şefkat Evi 
Telefon:  326 79 16 Yeni Etlik Cad. Osmanlı İş Merkezi Kat:7
Ankara Büyükşehir Belediyesi Rüzgarlı Şefkat Evi 
Telefon:  309 37 93 Fuat Börekçi Cad. Tokur İşhanı No:9 Ulus
Ankara Büyükşehir Belediyesi Ulus Şefkat Evi 
Telefon:  309 82 06 Necatibey Mah. Firuz Ağa Sk. No:1

44- Deniz Feneri Misafirhanesi & Aşevi
Telefon:  517 23 44  Örnek mah. Adalı Halil Sk. Örnek Parkı içi Altındağ

45- TES- İŞ  Ulus Eğitim Ve Sosyal Tesisleri
Telefon: 310 3935 Faks: 311 3468   Çankırı Caddesi No: 27 (06030) Ulus 
 
Devamını oku

01-16 ARALIK 2014 İSTANBUL 3.KADEME DERS PROGRAMI

2014-11-26 17:16:00
01-16 ARALIK 2014 İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS III. KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
BURHAN FELEK MİLLİ TAKIMLAR KAMPI


 
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
1 ARALIK PAZARTESİ 09:00.09:30 KAYIT İŞLERİ 1 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09.30.13:30 SPOR BESLENME 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Filiz Çamlıgüney
13.30.14.00 ÖĞLE ARASI    
14,00.18:00 BİOMEKANİK 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Fikri Eralp
18:00.20.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 SAAT Öğr. Gör Emrah Demirtaş
02 ARALIK  SALI 09.00.13.00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
13.00 .13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 .17.30 SPOR FİZYOLOJİSİ 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
03 ARALIK ÇARŞAMBA 09.00.13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Öğr. Gör Emrah Demirtaş
13.00 .13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30.17.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Öğr. Gör Emrah Demirtaş
04 ARALIK PERŞEMBE 09.00 .13.00   4 SAAT Öğr. Gör Emrah Demirtaş
GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ
13.00 .14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00 .16.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 SAAT Öğr. Gör Emrah Demirtaş
16.00-20.00 SPOR SOSYOLOJİSİ 4 SAAT Dr. Esin İleri
05 ARALIK CUMA 09:00 .13.00 SPORDA GENEL TEKNİK TAKTİK ÖGRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil Erdem
13.00.13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 BECERİ ÖĞRENİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil Erdem
06 ARALIK CUMARTESİ 09.00 .13.00 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 SAAT Dr. Yasemin Aldemir
13.00.13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 .17.30   4 SAAT Dr. Yasemin Aldemir
SPOR PSİKOLOJİSİ
17.30-21.30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 5 SAAT Öğr. Gör. Deniz Kıyak
07 ARALIK PAZAR 09:00-11:00 SPORCU SAĞLIĞI 2 SAAT Doç. Dr. Mehmet Uzel
11:00-13:00 SPOR ANATOMİSİ 2SAAT Doç. Dr. Mehmet Uzel
13:00-14:00 ÖĞLE ARASI    
14:00-18:00 SPOR ANATOMİSİ 4 SAAT Doç. Dr. Mehmet Uzel
08 ARALIK PAZARTESİ 09.30 .11.30 KAYIT 2 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ  
11.30.13.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
13.30-14.00 ÖGLE ARASI    
14.00 .20.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
09 ARALIK SALI 09.00 .13.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
13.00-14.00 ÖGLE ARASI    
14.00-16.00 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
10 ARALIK ÇARŞAMBA 09.30-13.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
13.30-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-18.00 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
11 ARALIK PERŞEMBE 09.30-13.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
13.30-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-18.00 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
12 ARALIK CUMA 09.30-13.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
13.30-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-18.00 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT  
13 ARALIK CUMARTESİ 09.30-13.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
13.30-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-18.00 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
14 ARALIK PAZAR 09.30-13.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
13.30-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-18.00 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
15 ARALIK PAZARTESİ 09.30-13.30 DOPİNG KULLANIMI VE ZARARLARI 4 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
13.30-14.30 ÖĞLE ARASI    
14.30-18.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
16 ARALIK SALI 09.30-11.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 2 SAAT Yrd.Doç.Dr.Yalçın Beşiktaş
Devamını oku

01-16 ARALIK 2014 İSTANBUL 3.KADEME KURS YERİ

2014-11-26 14:38:00
01-16 ARALIK 2014 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA YAPILACAK OLAN 3.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU BURHAN FELEK MİLLİ TAKIMLAR KAMPINDA YAPILACAKTIR
DERS PROGRAMI EN KISA SÜREDE SİTEDE DUYURULACAKTIR.
Devamını oku

01-15 ARALIK 2014 ANTALYA 2.KADEME ANTRENÖR KURSU

2014-11-25 14:45:00
​01-15 ARALIK 2014 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA'DA YAPILMASI PLANLANAN 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU KATILIM YETERSİZLİĞİ NEDENİ İLE 2015 OCAK AYINA ERTELENMİŞTİR.
Devamını oku

BİLEK GÜREŞİ 2.KADEME KURSU

2014-11-24 10:50:00
22 ARALIK-06 OCAK TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSUNA BİLEK GÜREŞİ 2.KADEME ANTRENÖR KURSUDA DAHİL EDİLMİŞTİR.

KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER

1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2-En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki  
TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına  100 TL ücret yatırılacaktır.
 
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR

1- Besyo mezunları Temel Eğitim derslerinden muaf değildir.  
2- Diğer  federasyonlardan 2. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar temel eğitim derslerinden muaftır.;( 5 yıl içinde almış olmak şartıyla) Belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokobilerini ,yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedirDiğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
Devamını oku

!!! BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEM KURSU !!!

2014-11-21 13:44:00
05 – 07Aralık 2014 Tarihleri arasında ESKİŞEHİR İlinde Bilek Güreşi Aday hakem kurusu açılacaktır.  Çevre İllerden de müracaat alınacak olup; Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve aşağıda isimleri yazılı kişilere müracaat edebilirler
 

       Niyazi KURT
       Federasyon Başkanı
 
Mithat MUTU        –GHSİM Spor Şb. Müdürü                               :0222 2302751(404)
Kaya BİLGE         – TVGFBF Başkan Yardımcısı                       : 0530 777 9696
 
BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEMDE ARANAN ŞARTLAR :
- T.C. vatandaşı olmak,
- En az Lise ve denge okulu mezunu olmak,(Milli sporcularda bu şart aramaz)
- On Sekiz yaşından küçük ve Kırkyaşından büyük olmamak,
- Milli Sporcular 40 yaş üstü olabilir.
- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezası yok evrakı. (Bir defada altı ay veya daha fazla men veya hak engelleme cezası almamış olmak)
- Sabıka Kaydı (Ağır hapis veya bir yıldan fazla hapis ya da yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis cezası ile cezalandırılmamış olmak)
- Sağlık Raporu (Hakemlik yapmaya engel bir durumunun bulunmaması. Aile hekimliğinden alına bilinir.)
- 3 Adet son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf
- İl Temsilcisine veya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne vermiş oldukları hakemlik talep dilekçesi
- 50.00 TL Katılım ücreti dekontu (Federasyonumuzun Banka Hesabı Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesi IBAN NO: TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58 )
 
NOT: Katılım 25 kişinin altında olursa kurs açılması yetkisi, Federasyondadır.
 
 
Devamını oku

İSTANBUL 2.KADEME KURS TARİHİ 22 ARALIK-06 OCAK 2015

2014-11-21 13:39:00
15-29 ARALIK 2014 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA YAPILMASI PLANLANAN 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU 01 OCAK 2015 TATİL OLACAK ŞEKİLDE  22 ARALIK-6 OCAK 2015 TARİHİNE ERTELENMİŞTİR.
Devamını oku

!!!BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEM KURSU!!! SAMSUN

2014-11-10 09:40:00
!!!BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEM KURSU!!!
 
                14 – 16Kasım 2014 Tarihleri arasında SAMSUN İlinde Bilek Güreşi Aday hakem kurusu açılacaktır.  Çevre İllerden de müracaat alınacak olup; Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve aşağıda isimleri yazılı kişilere müracaat edebilirler
 
                                                                                                                                             Niyazi KURT
                                                                                                                                   Federasyon Başkanı
 
Ahmet ÇAKMAN                 –GHSİM Tesisi Amiri                                      :0532 640 7842
Serkan KAYA                     – Bilek Güreşi İl Temsilcisi                             : 0532 709 7579
Yavuz DÜZ                         - Keyder Kulüp Yöneticisi                          : 0532 387 8118
 
BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEMDE ARANAN ŞARTLAR :
- T.C. vatandaşı olmak,
- En az Lise ve denge okulu mezunu olmak,(Milli sporcularda bu şart aramaz)
- On Sekiz yaşından küçük ve Kırkyaşından büyük olmamak,
- Milli Sporcular 40 yaş üstü olabilir.
- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezası yok evrakı. (Bir defada altı ay veya daha fazla men veya hak engelleme cezası almamış olmak)
- Sabıka Kaydı (Ağır hapis veya bir yıldan fazla hapis ya da yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis cezası ile cezalandırılmamış olmak)
- Sağlık Raporu (Hakemlik yapmaya engel bir durumunun bulunmaması. Aile hekimliğinden alına bilinir.)
- 3 Adet son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf
- İl Temsilcisine veya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne vermiş oldukları hakemlik talep dilekçesi
- 50.00 TL Katılım ücreti dekontu (Federasyonumuzun Banka Hesabı Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesi IBAN NO: TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58 )
 
NOT: Katılım 25 kişinin altında olursa kurs açılması yetkisi, Federasyondadır.
 
 
Devamını oku

1-15 ARALIK 2014 EDİRNE 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU ERTELEME

2014-11-06 10:07:00
1-15 ARALIK 2014 TARİHLERİ ARASINDA EDİRNE'DE YAPILACAK OLAN VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU KATILIM SAYISI AZ OLMASI NEDENİ İLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.
Devamını oku

1-16 ARALIK 2014 İSTANBUL 3.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS KIDEMLİ ANTRENÖR KURSU KAYIT

2014-11-06 09:45:00
1-16 ARALIK 2014 İSTANBUL 3.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS KIDEMLİ ANTRENÖR KURSU 
KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
 
KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER

1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2-En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile  müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki  TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1.400 –TL. Kurs ücreti ve  yıllık antrenör  vize ücreti  50 –TL yatırmaları gerekmektedir NOT: Kurstan herhangi bir sebeple vazgeçen kursiyerlerin ödemeleri 6 ay içerisinde yapılacaktır.
8-  2. Kademe Antrenör belgesi fotokopisi
 
 
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR

1-Besyo mezunları Temel Eğitim derslerinden muaf değildir.
2- Diğer  federasyonlardan 3. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar ;( 5 yıl içinde almış olmak şartıyla) belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokopilerini ,yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedirDiğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur.

3. KADEME ANTRENÖR KURSLARINA KATILACAK OLANLARDA ARANILACAK ŞARTLAR
  1. En az lise veya dengi okul mezunu olmak. Milli sporcularda tahsil aranmaz
  2. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile malül, engelli spor branşlarında ise yalnızca görme ve zihinsel engelli olmamak,
  3. En az 18 yaşını doldurmak,
  4. Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan  fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak
  5. 7/1/1993 tarihli ve 21458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan   Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ile özerk spor federasyonlarının disiplin veya ceza talimatlarına göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla; bir defada 6 aydan daha fazla veya bu süre içerisinde toplamda 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.
  6. II. Kademe Antrenör lisansına sahip ve 2 yılını doldurmuş olmak.
Devamını oku

15-29 ARALIK İSTANBUL 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURS DUYURUSU

2014-11-05 13:46:00
15-29 ARALIK İSTANBUL 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU
KAYITLARI DEVAM ETMEKTEDİR.
 
KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER

1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2-En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki  
TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1.250 –TL. Kurs ücreti ve  yıllık antrenör  vize ücreti  50 –TL yatırmaları gerekmektedir. NOT: Kurstan herhangi bir sebeple vazgeçen kursiyerlerin ödemeleri 6 ay içerisinde yapılacaktır.
8-  1. Kademe Antrenör belgesi fotokopisi
 
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR

1- Besyo mezunları Temel Eğitim derslerinden muaf değildir.  
2- Diğer  federasyonlardan 2. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar temel eğitim derslerinden muaftır.;( 5 yıl içinde almış olmak şartıyla) Belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokobilerini ,yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedirDiğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
Devamını oku

1-15 ARALIK 2014 ADANA VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU İPTALİ

2014-11-05 13:35:00
1-15 ARALIK 2014 TARİHLERİ ARASINDA ADANA'DA YAPILMASI PLANLANAN VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU KATILIM OLMAMASI NEDENİ İLE İPTAL EDİLMİŞTİR.
Devamını oku

10-24 KASIM 2014 ANTALYA 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU ERTELEME

2014-11-05 13:29:00
10-24 KASIM 2014 TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA'DA YAPILMASI PLANLANAN 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU KATILIM SAYISININ YETERSİZLİĞİ NEDENİ İLE 1-15 ARALIK 2014 TARİHİNE ERTELENMİŞTİR.
KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.
Devamını oku

1-15 KASIM 2014 ANKARA 2.KADEME ANTRENÖR KURSU KURS YERİ VE DERS PROGRAMI

2014-10-28 12:27:00
1-15 KASIM 2014 TARİHLERİ ARASINDA ANKARA'DA YAPILACAK OLAN VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU 
KURS YERİ:ULUS İŞ HANI SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ HİZMET BİNASI 9.KAT TOPLANTI SALONU
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
1. GÜN 01.11.2014 08.30 – 09:00 KAYIT    FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00 – 13:00 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
13:00 – 13:30 ÖĞLE ARASI    
 13:30–17:30 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
17.30-19.30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 2 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
2. GÜN 02.11.2014 09.00 – 13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
3. GÜN 03.11.2014 09.00 – 15.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
15.00–19.00 SPOR SOSYOLOJİSİ 4 SAAT PROF DR.ÖZBAY GÜVEN
4. GÜN 04.11.2014 09.00 – 13.00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT PROF DR.MEHMET GÜNALP
13.00 – 13.30 ÖĞLE TATİLİ    
13.30 – 17.30 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT PROF DR.MEHMET GÜNALP
5. GÜN 05.11.2014 09.00 – 13.00 BECERİ ÖĞRENİMİ 4 SAAT PROF.DR.KADİR GÖKDEMİR
13:00-13:30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 19.30 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT DOC DR ATILLA PULUR
6. GÜN 06.11.2014 09.00 – 13.00 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT DOC DR TAMER SOKMEN
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 19.30 SPOR ANATOMİSİ 6 SAAT DOC DR LATIF AYDOS
7. GÜN 07.11.2014 09.00 – 15.00 SPOR PSİKOLOJİSİ 6 SAAT DOC DR MEHMET GÜÇLU
15.00 – 15.30 ÖĞLE ARASI    
15:30-19:30 SPORDA BESLENME  4 SAAT OGR GÖR.PINAR KARACAN
19:30-21:30 SPORDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME 2 SAAT YRD DOC DR ERDOGAN YILMAZ
8. GÜN 08.11.2014 08.30 – 09.00 KAYIT   FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00-11:00 ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ 2 SAAT  
11.00 – 16.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
16.00-16.30   ÖĞLE ARASI    
16.30 – 21.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
9. GÜN  09.11.2014 09.00 – 14.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5SAAT YrdDoçDr Yalçın BEŞİKTAŞ
14.00 – 14.30 ÖĞLE ARASI    
14.30 – 19.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5SAAT YrdDoçDr Yalçın BEŞİKTAŞ
10. GÜN 01.11.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
11. GÜN 11.11.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
12. GÜN 12.11.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 18.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
13. GÜN 13.11.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 15.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 2 SAAT  
14. GÜN 14.11.2014 09.00 – 15.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4SAAT  
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4SAAT  
15. GÜN 15.11.2014 09.00 – 13.00 DOPİNG VE ZARARLARI 4 SAAT PROF DR MEHMET GÜNAY
13.00 –14. 00 ÖĞLE ARASI    
14:00-18:00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
15.30 – 19.30 SPOR DALI GÖZLEM VE DEĞ.    


 
Devamını oku

MALİ GENEL KURUL ÇAĞRISI

2014-10-27 13:18:00
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS FEDERASYONU
MALİ GENEL KURUL ÇAĞRISI
 
              
 
Federasyonumuzun Mali Genel Kurulu 27 Kasım 2014 tarihinde, çoğunluk sağlanamadığı takdirde; 28 Kasım 2014 tarihinde saat 10.00 aşağıda belirtilen adreste yapılacaktır.
              
Tüm Kulüplere ve Delegelere önemle durulur.
              
 
 
 
Niyazi KURT
Federasyon Başkanı
 
 
 
 
MALİ GENEL KURULUN YAPILACAĞI YER:
 
GÜRKENT OTEL
Saat: 10,00
Necatibey Cad. Kızılay-ANKARA
 
 
 
İlgili Dosyayı indirmek için  (GÜNDEM )TIKLAYINIZ.
İlgili Dosyayı indirmek için  (MALİ GENEL KURUL TAKVİM )TIKLAYINIZ. 
İlgili Dosyayı indirmek için  (GEÇİCİ  DELEGE LİSTESİ )TIKLAYINIZ. 

 
 




 
Devamını oku

!!!BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEM KURSU!!!

2014-10-27 10:50:00
07 – 09Kasım 2014 Tarihleri arasında BAYBURT İlinde Bilek Güreşi Aday hakem kurusu açılacaktır.  Çevre İllerden de müracaat alınacak olup; Bayburt Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ve aşağıda isimleri yazılı kişilere müracaat edebilirler
 
    Niyazi KURT
    Federasyon Başkanı
 
Ahmet KARSLIOĞLU     GHSİM Spor Şube Müdürü              0533 525 7355
Hamit AKTAŞ                Bilek Güreşi teknik Kurul Üyesi       0536 694 2647
Tuncay BAŞARAN         Bilek Güreşi Milli Sporcu                 0546 975 0069
 
BİLEK GÜREŞİ ADAY HAKEMDE ARANAN ŞARTLAR :
- T.C. vatandaşı olmak,
- En az Lise ve denge okulu mezunu olmak,(Milli sporcularda bu şart aramaz)
- On Sekiz yaşından küçük ve Kırkyaşından büyük olmamak,
- Milli Sporcular 40 yaş üstü olabilir.
- Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden cezası yok evrakı. (Bir defada altı ay veya daha fazla men veya hak engelleme cezası almamış olmak)
- Sabıka Kaydı (Ağır hapis veya bir yıldan fazla hapis ya da yüz kızartıcı bir suçtan dolayı hapis cezası ile cezalandırılmamış olmak)
- Sağlık Raporu (Hakemlik yapmaya engel bir durumunun bulunmaması. Aile hekimliğinden alına bilinir.)
- 3 Adet son 6 ayda çekilmiş vesikalık fotoğraf
- İl Temsilcisine veya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne vermiş oldukları hakemlik talep dilekçesi
- 50.00 TL Katılım ücreti dekontu (Federasyonumuzun Banka Hesabı Garanti Bankası Anafartalar Caddesi Şubesi IBAN NO: TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58 )
 
NOT: Katılım 30 kişinin altında olursa kurs açılması yetkisi Federasyondadır.
 
 
Devamını oku

30 EKİM-10 KASIM 2014 ANKARA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU

2014-10-21 11:15:00
30 EKİM-10 KASIM 2014 TARİHLERİ ARASINDA ANKARA'DA YAPILACAK OLAN 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS
KAYITLARIMIZ DOLMUŞTUR.
DERS PROĞRAMI AŞAĞIDA YER ALMAKTADIR.
KURS YERİ:  PURSAKLAR AİLE YAŞAM MERKEZİ KONFERANS SALONU
Pursaklar Mah. Cumhuriyet Cad./alaaddin Keykubat Sk No:4 Pursaklar/Ankara,
 
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRESİ EĞİTMENİ
1. GÜN 30.10.2014 12.30 -13.30 KAYIT VE AÇILIŞ     
13.30-17.30 SPOR ANATOMİSİ    4SAAT  Doç.Dr. LATİF AYDOS
17.30-19.30 PSİKOMOTOR GELİŞİM 2SAAT  PROF.DR. KADİR GÖKDEMİR
2. GÜN 31.10.2014 08.30-12.30 PSİKOMOTOR GELİŞİM 4 SAAT PROF.DR. KADİR GÖKDEMİR
12.30 -13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30- 19.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT PROF.DR. KADİR GÖKDEMİR
3. GÜN 01.11.2014 08.30-12.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT PROF.DR. KADİR GÖKDEMİR
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT DOÇ.DR. ATİLLA PULUR
4. GÜN 02.11.2014 08.30-12.30 BECERİ ÖĞRENİMİ 4SAAT  PROF.DR. KADİR GÖKDEMİR
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI   -----------------
  13.30-17.30   SPOR VE BESLENME 4 SAAT ÖĞR.GÖR.DR. PINAR KARACAN
5. GÜN 03.11.2014 08.30 12.30   SPOR FİZYOLOJİSİ   4 SAAT PROF.DR. MEHMET GÜNAY
 12,30-13,30 ÖĞLE ARASI    
13.30 17.30 SPORCU SAĞLIĞI   4 SAAT YRD.DOÇ.DR. TAMER SÖKMEN
17.30- 19.30 YETENEK SEÇİMİ VE İLKELERİ 2 SAAT DOÇ.DR. ATİLLA PULUR
6. GÜN 04.11.2014 08.30 12.30 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 SAAT ÖĞR.GÖR.DR.GÖKHAN ÇALIŞKAN
12.30 14.30 SPORDA ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 2SAAT YRD.DOÇ.DR. ERDOĞAN YILMAZ
14.30 16.30 SP. YÖNETİM VE ORGANİZASYON 2 SAAT ÖĞR.GÖR.DR. M.YAŞAR ŞAHİN
7. GÜN 05.11.2014 08.30 10.30 II. BÖLÜME KATILACAKLARIN KAYITLARI    
10.30 12.30 SPOR DALI OYUN KURALLARI 2 SAAT  
12.30 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 15.30 DOPİNG KULLANIMI VE ZARARLARI 2 SAAT PROF.DR. MEHMET GÜNEY
15.30 19.30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK  4 SAAT  
8. GÜN 06.11.2014 08.30 12.30 SPOR DALI TEKNİK – TAKTİK 4 SAAT   
12.30 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 19.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT  
9. GÜN 07.11.2014 08.30 12.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT  
12.30 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
10. GÜN 08.11.2014 08.30 12.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
12.30 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
11. GÜN 09.11.2014 08.30 12.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
12.30 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  
12. GÜN 10.11.2014 08.30 12.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT   
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 İSTANBUL 1.KADEME KURSU B GRUBU KURS YERİ DEĞİŞİKLİĞİ

2014-10-17 17:19:00
DEVAM ETMEKTE OLAN KURSUMUZ 18.09.2014 TARİHİNDEN İTİBAREN FAAL HAKEMLER VE GÖZLEMCİLER DERNEĞİ KONFERANS SALONUNDA YAPILACAKTIR.ADRES:GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNA İÇİ ÜSKÜDAR
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 İSTANBUL 1.KADEME KOZZY ALIŞVERİŞ VE KÜLTÜR MERKEZİ B GRUBU DERS PROGRAMI

2014-10-13 14:40:00
 
 FAAL HAKEMLER VE GÖZLEMCİLER DERNEĞİ B GRUBU DERS PROGRAMI
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
15.10.2014 ÇARŞAMBA 09.00 – 10.30 KAYIT İŞLERİ  2 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
10.30 – 14.30 PSİKOMOTOR GELİŞİM 4 SAAT Dr. Filiz ÇAMLIGÜNEY
14.30 – 15.30 ÖĞLE ARASI    
15.30 – 19.30 PSİKOMOTOR GELİŞİM 2 SAAT Dr. Filiz ÇAMLIGÜNEY
16.10.2014 PERŞEMBE 09:00 – 13.00 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
13.00 – 14.00      
14.00 – 16:00 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 SAAT  Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
16:00-18:00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. Mustafa ASLAN
17.10.2014 CUMA 09.00 – 13.00 SPORDA BESLENME  4 SAAT Dr. Filiz ÇAMLIGÜNEY
13.00 – 14.00 ÖĞLE TATİLİ    
14.00 – 18.00 SPORDA BECERİ ÖĞRETİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil ERDEM
18:00-20:00 SPORDA YÖNETİM ORGANİZASYON 2 SAAT Adnan KABASAKAL
18.10.2014    CUMARTESİ 09:00 – 13.00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan ODABAŞ
13.00 – 13:30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 15.30 SPORDA YETENEK SEÇİMİ VE İLKELERİ 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan ODABAŞ
15.30 – 17:30 SPORDA ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan ODABAŞ
19.10.2014       PAZAR 09.00 – 13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Mustafa ASLAN
13.00 – 14:00 ÖĞLE ARASI    
14:00 – 18.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Mustafa ASLAN
       
20.10.2014        PAZARTESİ 09.00 – 13.00 SPOR ANATOMİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Fikri ERALP
13.00 – 14:00 ÖĞLE ARASI    
14:00 – 18.00 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Fikri ERALP
21.10.2014        SALI 08.30 –09:30 KAYIT 1 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09.30 – 13.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  İbrahim sırrı ÖNAL
13.30 – 14.30 ÖĞLE ARASI    
14.30 – 18.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  İbrahim sırrı ÖNAL
22.10.2014     ÇARŞAMBA 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Ozan DEDE
13.00 – 14:00 ÖĞLE ARASI    
14.00 – 18.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Ozan DEDE
23.10.2014       PERŞEMBE 09.00 – 11.00 SPORDA OYUN KURALLARI 2 SAAT Bülent SERAÇ
11.00 – 12.00 ÖĞLE ARASI    
12:00-14:00 DOPİNG KULLANIMI VE ZARARLARI 2 SAAT  Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
14:00 – 16:00 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 2 SAAT Öğr. Gör. Emrah DEMİRTAŞ
24.10.2014      CUMA 09.00 – 13.00 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah DEMİRTAŞ
13.00 – 14.00      
14:00 – 18:00 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah DEMİRTAŞ
25.10.2014   CUMARTESİ 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Mustafa SAVAŞAN
13.00 – 14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00 – 18.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Mustafa SAVAŞAN
26.10.2014     PAZAR 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Mert Levent KİBAR
13.00 – 14:00 ÖĞLE ARASI    
14.00 – 18.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT   
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 İSTANBUL 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU İSİM LİSTESİ B GRUBU

2014-10-13 14:32:00
KURSUMUZ B GRUBU FAAL HAKEMLER VE GÖZLEMCİLER DERNEĞİ(GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BİNA İÇİ)YAPILACAK OLUP İSİM LİSTESİNE GÖRE KURSA KATILIMINIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
 
B GRUBU
1 CAN ALPASLAN 
2 KAAN SERTER
3 KADİR ERDOĞAN
4 KENAN İNAN
5 KUBİLAY ÇETİN
6 KÜBRA İSLAMOĞLU
7 KÜBRA KAHVECİOĞLU
8 LATİF DEMİR
9 LEVENT BULUT
10 MEHMET KARACA
11 MEHMET KEMAL EVREN
12 MEHMET ÖKSÜZ
13 MEHMET ÖZDURAN
14 MEHMET ÜMİT BEDEL
15 MELİH DÖNMEZ
16 MELİH FOSFOS
17 MERAL BAYRAKDAR
18 MERT ŞİMŞEK
19 MERT TEKİN
20 MERT UYSAL
21 MERTCAN BAŞEREN
22 MERTKAN LEVENDOĞLU
23 MERVE TATAR
24 MERVE VAROL
25 MESUT DENİZ
26 MUHAMMET AHMET İSAOĞLU
27 MUHAMMET YAZICI
28 MURAT ALKAN
29 MURAT ÇAMLITEPE
30 MURAT EKMEKÇİ
31 MURAT KARAOGLU
32 MUSTAFA BARIŞ SEVİNÇ
33 MUSTAFA KEMAL TABAK
34 NALAN OĞUZ
35 NEZİHİ POSOS
36 NURAY TALAN
37 OĞULCAN AVCI
38 ONUR GÖRGEN
39 ONUR KILIÇ
40 ONUR ŞENCAN
41 ORHAN DOĞAN
42 ORKUN ULUAKAR
43 OSMAN KAYABAŞI
44 ÖMER GÖRGEN
45 ÖMER KIRICI
46 ÖMER SERTAN YAVUZ
47 ÖMÜRCAN CERIDHAN
48 ÖZGÜR TETİK
49 ÖZKAN BAYRAKDAR
50 ÖZLEM BAYRAKDAR
51 ÖZLEM BİLGİN
52 RAMAZAN BOZKURT
53 RAMAZAN KALYONCU
54 RECEP ERARSLAN
55 RENAL ALPLİ
57 SAMET KARAKUŞ
58 SEDA PREZESIO
59 SELMAN BULUT
60 SEMİH ÜZÜM
61 SERCAN BARAN
62 SERKAN REİS
63 SEVDİYE PELVANOĞLU
64 SİNA DERİN KANIK
65 SİNAN YAVUZ
66 SONER PEHLİVAN
67 ŞAKİR BOZKURT
68 ŞENAY GÜNAY
69 TANER GÖKDEMİR
70 TAYFUN KÜÇÜKNURİOĞLU
71 TOLGA GÜNAYDIN
72 TUĞBA ÇAĞLAYAN
73 UĞUR CEBECİ
74 UĞUR ÇELİK
75 UĞUR DİRİ
76 UTKU GÜNİNDİ
77 ÜMİT ÖKSÜZ
78 YİĞİT DEMİR
79 YUSUF EMRAH SALMAN
80 YÜCEL AKTAŞ
81 ZEKİ BÜTÜN
82 ÖZLEM İKİZ
83 ZEYNEP KİREZ
 
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 İSTANBUL 1.KADEME BURHAN FELEK KAMP EĞİTİM MERKEZİ A GRUBU DERS PROGRAMI

2014-10-13 14:27:00

BURHAN FELEK KAMP EĞİTİM MERKEZİ A GRUBU DERS PROGRAMI
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
15.10.2014 ÇARŞAMBA 09.00 10.30 KAYIT İŞLERİ  2 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
10.30 14.30 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 SAAT  Prof. Dr. Turgay Biçer
14.30 15.30 ÖĞLE ARASI    
15.30 19.30 SPORDA BESLENME 4 SAAT Dr. Filiz Çamlıgüney
16.10.2014       PERŞEMBE 09:00 13.00 PSİKOMOTOR GELİŞİM 4 SAAT Dr. Filiz Çamlıgüney
13.00 14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00 16:00 PSİKOMOTOR GELİŞİM 2 SAAT Dr. Filiz Çamlıgüney
16:00-18:00 SPORDA YÖNETİM ORGANİZASYON  2 SAAT Adnan Kabasakal
17.10.2014       CUMA 09.00 13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aslan
13.00 14:00 ÖĞLE ARASI    
14:00 18.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aslan
18.10.2014    CUMARTESİ 09.00 13.00 SPOR ANATOMİSİ 4 SAAT Uzm. Dr. Ahmet Ertaş
13.00 14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00 18.00 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT Uzm. Dr. Ahmet Ertaş
19.10.2014       PAZAR 09:00 13.00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
13.00 13:30 ÖĞLE ARASI    
13.30 15.30 SPORDA YETENEK SEÇİMİ VE İLKELERİ 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
15.30 17:30 SPORDA ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan Odabaş
17:30-19:30 GENEL ANTRENMAN 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aslan
20.10.2014        PAZARTESİ 09.00 13.00 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil Erdem
13.00 14.00 ÖĞLE TATİLİ    
14.00 18.00 SPORDA BECERİ ÖĞRETİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil Erdem
21.10.2014 SALI 08.30 09:30 KAYIT 1 SAAT FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09.30 13.30 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
13.30 14.30      
14.30 18.30 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
22.10.2014     ÇARŞAMBA 09.00 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş
13.00 14:00 ÖĞLE ARASI    
14.00 18.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Cüneyt Haksöz
23.10.2014       PERŞEMBE 09:00-13:00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Kerim Topsakal
13:00-14:00 ÖĞLE ARASI    
14:00-18:00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
24.10.2014      CUMA 09.00 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
13.00 14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00 18.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
25.10.2014   CUMARTESİ 09.00 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  İbrahim sırrı Önal
13.00 14.00 ÖĞLE ARASI    
14:00 18:00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT  İbrahim sırrı Önal
26.10.2014     PAZAR 09.00 11.00 SPORDA OYUN KURALLARI 2 SAAT Bülent Seraç
11.00 12.00 ÖĞLE ARASI    
12:00-14:00 DOPİNG KULLANIMI VE ZARARLARI 2 SAAT  Yrd. Doç. Dr. Yalçın Beşiktaş
14:00 16:00 ÖZEL ANTRENMAN TEKNİKLERİ 2 SAAT Öğr. Gör. Emrah Demirtaş

 
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 İSTANBUL 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU İSİM LİSTESİ

2014-10-13 14:14:00
      KURSUMUZ A GRUBU BURHAN FELEK KAMP EĞİTİM MERKEZİNDE YAPILACAK OLUP İSİM LİSTESİNE GÖRE KURSA KATILIMINIZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
 
 
A GRUBU
1 ABDÜLKADİR BARAN
2 AHMET BUĞRA KARAKOYUN
3 AHMET CAN
4 AHMET DİKİCİ
5 AHMET HAMDİ GÖZCÜ
6 AHMET SAMED KILIÇ
7 AHMET TANRITANIR
8 ALAZ AKILLI
9 ALİ ERTUĞ EYÜPOĞLU
10 ALİ KOCA
11 ALİ OZAN YAKUT
12 ALPASLAN ÇALIM 
13 ANIL BOZBAY
14 AŞIK KURTLU
15 AYŞE BANU ŞAHIN
16 AYKUT ESKİN
17 BAHADIR ARSLAN
18 BAHAR ÖNDER
19 BARIŞ ARSLAN
20 BARIŞ YILMAZ
21 BEKİR BARAN YÜNCÜ
22 BERKAN KARABULUT
23 BERKAY ÇİNKA
24 BERKAY İPLİKCİ
25 BİLGE KAAN TULGAY
26 BİRKAN ENGİN
27 BURAK ÇETİN
28 BURAK İPEK
29 BURAK KIRBAYIR
30 BURAK KIRIKCI
31 BUSE BECER
32 BÜNYAMİN AYSOY
33 CAN OKAN KAYA
34 CAN SARI
35 CEMRE CAN AKKAYA
36 CİHAN EROL
37 ÇAĞATAY ÇAYLI
38 ÇAĞDAŞ ÖZKAN
39 DAVUT ALTUNDAŞ
40 DİLARA İMRAN MAT
41 DİNDAR FATİH DAŞTAN
42 DOĞUŞ KARA
43 DORUKAN ERGİN
44 DURMUŞ SELÇUK
45 DUYGU BEKRET
46 EFE ORAL
47 EFE YİĞİT KÖROĞLU
48 EKREM BURAK DEMİRKAN
49 EKREM KEREM TÜRKER
50 EKREM ZAFER SEVİLİR
51 EMİN AYDIN
52 EMRE EMRAH YILMAZ
53 EMRE TUNA
54 ERCAN DİNLER
55 ERDİ YURDUNKULU
56 ERGİN TURAN
57 ERHAN POLAT
58 ERKAN TAŞ
59 ERTUĞRUL ÜRETEN
60 ESRA İPEK
61 FATİH AYTAÇ UYAR
62 FATMA AKÇA
63 FEYZULLAH DEMİR
64 FIRAT KAYA
65 FURKAN ÖCALAN
66 GAMZE ALTUN
67 GAMZE ÖZBAY
68 GİZEM AYDIN
69 GÖKAY TORAMAN
70 GÖKÇEN YURT
71 GÖKTÜRK KEŞAN
72 GÖRKEM YURT
73 GÜRDAL ÇİFTCİ
74 GÜRKAN ORHUN
75 HAKAN BAŞOL
76 HALİS TURAN
77 HASAN AKTOKA
78 HATİCE DİNÇER
79 HAYAT HANEDAR
80 HAYRİ FIRAT ALTUNTERİM
81 HELİN AYDIN
82 İBRAHİM YENER
83 İBRAHİM YOLDAŞ
84 EMRE ÖZKAN
85 FURKAN OKUŞ
86 İSMAİL CEM ÇILDIR
Devamını oku

2014 YILI VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURS TARİHLERİ

2014-10-09 09:33:00
2014 YILI VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSLARI TARİHLERİ BELİRLENMİŞ VE KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.BELİRTİLEN TARİHLERDEN ÖNCE KAYIT YAPTIRMAK İSTEYENLERİN ÖDEMELERİNİ İLGİLİ BANKAYA YAPARAK DEKONTUN ÜZERİNE İSİM SOYİSİM VE KATILACAĞI İL İLE BİRLİKTE  FEDERASYONUMUZA  FAX İLE İLETMELERİ ÖNEMLE RİCA OLUNUR.KURSLARIMIZ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR VE BİLGİLER SİTEMİZDE KURSLAR BÖLÜMÜNDE YER ALMAKTADIR.
 
2014 YILI KURS TARİHLERİ 
TARİH İL KADEME
30 EKİM-10 KASIM 2014 ANKARA 1
1-15 KASIM 2014 ANKARA 2
10-24 KASIM 2014 ANTALYA 2
1-15 ARALIK 2014 ADANA 2
1-16 ARALIK 2014 İSTANBUL 3
15-29 ARALIK 2014 İSTANBUL 2
1-15 ARALIK 2014 EDİRNE 2
Devamını oku

13-27 EKİM 2014 BURSA 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU ERTELEME

2014-10-02 11:15:00
13-27 EKİM 2014 BURSA'DA DÜZENLENMESİ PLANLANAN  2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU KATILIM SAYISININ AZ OLMASI SEBEBİ İLE İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR.
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU

2014-09-30 15:30:00
15-26 EKİM 2014 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU KAYITLARIMIZ DOLMUŞTUR.
Devamını oku

30 EKİM-10 KASIM 2014 ANKARA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU

2014-09-29 10:13:00
30 EKİM-10 KASIM 2014 TARİHLERİ ARASINDA  ANKARA'DA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU YAPILACAKTIR.KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.
 
KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER

1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2--En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki 
TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1000 –TL. Kurs ücretini yatırmalıdır
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR

1-BESYO Antrenörlük ve BESYO Öğretmenlik bölümü mezunları temel eğitim derslerinden muaf olup kursa 7. Gün geleceklerdir. Diğer bölümlerde ( Rekreasyon, Spor Yöneticiliği)  transkript  getiren kursiyerler ders programına göre gördüğü derslerden muaf olabileceklerdir.
2-  1. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar;( 5 YIL İÇİNDE ALMIŞ OLMAK ŞARTIYLA) belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokopilerini, yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedirDiğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
Devamını oku

15-26 EKİM 2014 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU

2014-09-29 10:03:00

15-26 EKİM 2014 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL'DA 1.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS YARDIMCI ANTRENÖR KURSU AÇILACAKTIR.KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER

1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2--En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki 
TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1000 –TL. Kurs ücretini yatırmalıdır
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR

1-BESYO Antrenörlük ve BESYO Öğretmenlik bölümü mezunları temel eğitim derslerinden muaf olup kursa 7. Gün geleceklerdir. Diğer bölümlerde ( Rekreasyon, Spor Yöneticiliği)  transkript  getiren kursiyerler ders programına göre gördüğü derslerden muaf olabileceklerdir.
2-  1. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar;( 5 YIL İÇİNDE ALMIŞ OLMAK ŞARTIYLA) belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokopilerini, yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedirDiğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
Devamını oku

13-27 EKİM 2014 BURSA 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU

2014-09-02 12:12:00
13-27 EKİM 2014 TARİHLERİ ARASINDA BURSA İLİNDE 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU AÇILACAKTIR.KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.


KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER

1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2-En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokopisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokopisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki  
TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1.250 –TL. Kurs ücreti ve  yıllık antrenör  vize ücreti  50 –TL yatırmaları gerekmektedir. NOT: Kurstan herhangi bir sebeple vazgeçen kursiyerlerin ödemeleri 6 ay içerisinde yapılacaktır.
8-  1. Kademe Antrenör belgesi fotokopisi
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR

1- Besyo mezunları Temel Eğitim derslerinden muaf değildir.  
2- Diğer  federasyonlardan 2. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar temel eğitim derslerinden muaftır.;( 5 yıl içinde almış olmak şartıyla) Belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokobilerini ,yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedirDiğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
Devamını oku

11-25 EYLÜL İSTANBUL 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU BURHAN FELEK MİLLİ TAKIMLAR KAMPINDA YAPILACAKTIR.

2014-09-02 11:31:00
11-25 EYLÜL 2014 İSTANBUL 2.KADEMME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
11.09.2014 08.30 –09:00 KAYIT    FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00 –13:00 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Betül BEYAZIT
13:00 –13:30 ÖĞLE ARASI    
 13:30–17:30 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Betül BEYAZIT
17.30-19.30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 2 SAAT Adnan KABASAKAL
12.09.2014 09.00 –13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Doç. Dr. Ali KIZILET
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –17.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Doç. Dr. Ali KIZILET
13.09.2014 09.00 –15.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT Doç. Dr. Ali KIZILET
15.00–19.00 SPOR SOSYOLOJİSİ 4 SAAT Öğr. Gör. Dr. Esin İLERİ
14.09.2014 09.00 –13.00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan ODABAŞ
13.00 –13.30 ÖĞLE TATİLİ    
13.30 –17.30 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan ODABAŞ
15.09.2014 09.00 –13.00 BECERİ ÖĞRENİMİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil ERDEM
13:00-13:30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –19.30 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Kamil ERDEM
16.09.2014 09.00 –13.00 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT Doç. Dr. Mehmet UZEL
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –19.30 SPOR ANATOMİSİ 6 SAAT Doç. Dr. Mehmet UZEL
17.09.2014 09.00 –15.00 SPOR PSİKOLOJİSİ 6 SAAT Prof. Dr. Turgay BİÇER
15.00 –15.30 ÖĞLE ARASI    
15:30-19:30 SPORDA BESLENME  4 SAAT Diyetisyen Canan AKSOY
19:30-21:30 SPORDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. İlhan ODABAŞ
18.09.2014 08.30 –09.00 KAYIT   FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00-11:00 ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ 2 SAAT Korhan GÜRAN
11.00 –16.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Korhan GÜRAN
16.00-16.30   ÖĞLE ARASI    
16.30 –21.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Korhan GÜRAN
19.09.2014 09.00 –14.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
14.00 –14.30 ÖĞLE ARASI    
14.30 –19.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
20.09.2014 09.00 –13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Mustafa SAVAŞHAN
21.09.2014 09.00 –13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 5 SAAT Mustafa SAVAŞHAN
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 5 SAAT Mustafa SAVAŞHAN
22.09.2014 09.00 –13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Cüneyt HAKSÖZ
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –18.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Cüneyt HAKSÖZ
23.09.2014 09.00 –13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Cüneyt HAKSÖZ
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –15.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 2 SAAT Cüneyt HAKSÖZ
24.09.2014 09.00 –15.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5 SAAT Öğr. Gör. Emrah DEMİRTAŞ
13.00 –13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 –17.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5 SAAT Öğr. Gör. Emrah DEMİRTAŞ
25.09.2014 09.00 –13.00 DOPİNG VE ZARARLARI 4 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
13.00 –15.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 2 SAAT Yrd. Doç. Dr. Yalçın BEŞİKTAŞ
15:00-15:30 ÖĞLE ARASI    
15.30 –19.30 SPOR DALI GÖZLEM VE DEĞ. 4 SAAT Korhan GÜRAN
Devamını oku

2014 YILI DOPİNGLİ SPORCULAR VE CEZALARI

2014-08-15 14:48:00
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME FİTNESS VE BİLEK GÜREŞİ FEDERASYONU
2014 YILI MART AYINDA ANTALYA DA YAPILAN BİLEK GÜREŞİ VE NİSAN   AYINDA ZONGULDAK TA YAPILAN VÜCUT GELİŞTİRME TÜRKİYE ŞAMPİYONALARIN DA  DOPİNG TESTİNE ALINAN SONUÇLARI    POZİTİF ÇIKAN SPORCULARIMIZA VE KULÜPLERİNE DİSİPLİN KURULUMUZCA VERİLEN CEZALAR
1- MEHMET  METE  YILDIZ                             VG                        2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI  -     KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI  VERİLDİ
2- ONUR  YILMAZ                                           VG                      2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI  -    KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
3- HASAN  BOZKURT                                      VG                      2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI  -    KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
4- BURAK  KARASU                                        VG                     2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI -  KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLMEDİ
5- CENK  KARAEL                                            VG                       2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI  -    KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
6- HÜSEYİN CEVİZLİ ( örnek vermeyi reddetti)  VG    4 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI -   KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
7-  MUHAMMET  ALİ  BAYRAKLI                       BG                      2 YIL MEN – 3000 TL. PARA  CEZASI -   KULÜBÜNE  1 500 TL PARA CEZASI VERİLMEDİ
8- VOLKAN  YALVAÇ                                         VG                    2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI  -   KULÜBÜNE 1 500 TL PARA CEZASI VERİLMEDİ
9- UFUK   DOĞAN                                           VG                      2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI -    KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
10- FURKAN   MEMİŞ                                     VG                      2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI -   KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
11- DAVUT   SOLMAZ                                      VG                       2 YIL MEN – 5000 TL. PARA CEZASI -   KULÜBÜNE   1 500 TL PARA CEZASI VERİLDİ
 
MADDE 52    DİSİPLİN TALİMATI
BU BÖLÜM ÇOK ÖNEMLİ ,CEZA ALAN KULÜP  VE SPORCULAR DİKKATLİ OKUSUN.
1-Uluslararası  veya ulusal müsabakalar sırasında, dopingli çıkan veya doping  kontrolü için numune vermekten, her ne suretle olursa olsun imtina eden sporcular, kazanmış oldukları kupa, madalya, sertifika ve federasyonun kendileri için ödemiş olduğu harcırah vb. masrafları, kararın tebliğinden itibaren 30 gün içerisinde iade etmek zorundadır. Bu süre içerisinde iade edilmemesi durumunda sporcuya ömür boyu müsabakalardan men cezası verilir. Bunların kaybolması halinde; ulusal madalya için 250.-TL., ulusal kupa için 500.-TL., ulusal sertifika için 250.-TL., uluslararası madalya için 2.000.-TL.,uluslararası kupa için 3.000.-TL., uluslararası sertifika için 1.000.TL.nin karşılık olarak ödenmesi gerekmektedir
2-Ayrıca  Sporcu, antrenör ve kulüpler, haklarında verilen para cezalarını kararın tebliğinden itibaren 60 gün içerisinde Federasyonun hesabına irat kaydedilmek üzere yatırmak zorundadır. Aksi takdirde ilgili kulüp, sporcu veya antrenörlerin lisansları para cezası ödeninceye kadar askıya alınır ve müsabakaya katılmaktan men edilir.
   
   YUKARIDAKİ TALİMATTAN DA ANLAŞILACAĞI ÜZERE, DOPİNGLİ ÇIKAN VE CEZA ALAN SPORCULARIMIZ ,RESMİ YAZI ELLERİNE GEÇER GEÇMEZ HARCIRAH,MADALYA ,KUPA VE SERTİFİKALARINI  30 GÜN İÇERİSİNDE  İADE ETMELİDİRLER. AKSİ TAKDİRDE ÖMÜR BOYU MEN CEZASI ALACAKLARDIR.

PARA   CEZASI   ALAN  KULÜPLERİMİZ   İSE PARA CEZASINI ÖDEMEDEN,YALOVADA YAPILAN VE BUNDAN SONRA YAPILACAK OLAN FEDERASYONUMUZ YARIŞMALARINA KATILAMAYACAKTIR.
Devamını oku

TÜRKİYE MİLLİ OLİMPİYAT KOMİTESİNİN 2014 EYLÜL AYINDA YAPILACAK DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILACAK BİLEK GÜREŞİ MİLLİ TAKIMIMIZA YAPACAĞI MÜSABAKA DIŞI DOPİNG TESTİNE KATILACAKLARIN GÜN-YER-VE LİSTESİ

2014-08-15 09:00:00
TARİH                   16 Ağustos 2014 Cumartesi
SAAT                           11: 00
YER                     Ankara İl Spor Müdürlüğü
 
1 ÜMRAN KESER ANKARA GENÇ BAYAN
2 AYŞE KÜBRA YENİLER ANKARA GENÇ BAYAN
3 EN ES TALKA AY ANKARA GENÇ ERKEK
4 AÜ ÇOLAK ANKARA GENÇ ERKEK
5 MESUT YILMAZ ANKARA 21YAG ERKEK
6 YUNUS EMRE DENİZ ANKARA 21YAG ERKEK
7 DEVRAN BAŞ ANKARA 21 YAG ERKEK
8 ARZU KUŞLAR ANKARA BÜYÜK BAYAN
9 MUNİRETUNCA ANKARA BÜYÜK BAYAN
10 İSMAİL KIZIIAY ANKARA BÜYÜK ERKEK
11 MUSTAFA ONAY ANKARA BÜYÜK ERKEK
12 EVREN SERHAT ARSLAN ANKARA BÜYÜK ERKEK
13 KAMİL YÜCE ANKARA BÜYÜK ERKEK
14 ÜNALTÜRKER ANKARA BÜYÜK ERKEK
15 T.SERKAN ATMACA ANKARA MASTER ERKEK
 
TARİH                16 Ağustos 2014 Cumartesi
SAAT                         11: 00
YER                   Gaziantep İl Spor Müdürlüğü
 
1 OSMAN ÖLMEZ GAZİANETP BÜYÜK ERKEK
2 GÜLÜSTAN KORKMAZ GAZİANTEP GENÇ BAYAN
3 EBRU EREN BOZKURT GAZİANTEP GENÇ BAYAN
4 GÜLSEREN ARSLAN GAZİANTEP GENÇ BAYAN
5 F. TUGÇENUR KURT GAZİANTEP GENÇ BAYAN
6 HÜSEYİN ÖZKENT GAZİANTEP GENÇ ERKEK
7 SAMİ TIRAŞ GAZİANTEP GENÇ ERKEK
8 ADEM BOZKURT GAZİANTEP 21 YAG ERKEK
9 İ.HALİLGÜLTEKİN GAZİANTEP 21 YAG ERKEK
10 TUBA AYKAN GAZİANTEP BÜYÜK BAYAN
11 ZAFER NOYAN GAZİANTEP BÜYÜK ERKEK
12 İSMAİL ERCAN BAMYA GAZİANTEP BÜYÜK ERKEK
13 ATİLLA KAYA GAZİANTEP BÜYÜK ERKEK
 
TARİH                16 Ağustos 2014 Cumartesi
SAAT                             11: 00
YER                       İstanbul İl Spor Müdürlüğü /Maltepe Stadı
   
1 BURCU KORKMAZ İSTANBUL GENÇ BAYAN
2 GÜLHAN BİLGİÇ İSTANBUL GENÇ BAYAN
3 S. MELİKE EÜTOK İSTANBUL GENÇ BAYAN
4 BEYZANUR AVCI İSTANBUL GENÇ BAYAN
5 MEHMET DÖNMEZ İSTANBUL GENÇ ERKEK
6 HAŞAN TETİK İSTANBUL GENÇ ERKEK
7 EMREALBAŞ İSTANBUL GENÇ ERKEK
8 RAHİM TOKGÜN İSTANBUL GENÇ ERKEK
9 OĞUZHAN KOÇAK İSTANBUL GENÇ ERKEK
10 ALİ DEMİRER İSTANBUL GENÇ ERKEK
11 HAMZA ZiYPAK İSTANBUL 21 YAG ERKEK
12 M.İRZA BİLAL İSTANBUL 21 YAG ERKEK
13 EMRAH OKÇU İSTANBUL 21 YAG ERKEK
14 CELALTUNCER İSTANBUL 21 YAG ERKEK
15 ORHAN UYGUN İSTANBUL MASTER ERKEK
16 BİNALİ AKAN İSTANBUL MASTER ERKEK
17 DURSUN ÖNDER İSTANBUL M.ASTER ERKEK
18 O.TAHİR SEVGİLİOĞLU İSTANBUL MASTER ERKEK
19 ATİLLE KOÇAK İSTANBUL M.ASTER ERKEK
20 NUMAN DEMİRER İSTANBUL MASTER ERKEK
21 ESRA KİRAZ İSTANBUL BÜYÜK BAYAN
22 SiGiTATERZİ İSTANBUL BÜYÜK BAYAN
23 NURCİHAN GÖNÜL İSTANBUL BÜYÜK BAYAN
24 BEKİR BOZKURT İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
25 ENGİN TERZİ İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
26 RAHMAN KAYA İSTANBUL BÜYÜK ERKEK
27 ŞEYMA AKSOY İSTANBUL 21 YAG BAYAN
28 CEM ŞENER İSTANBUL M.ASTER ERKEK

 
Devamını oku

11-26 AĞUSTOS ANKARA VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU

2014-08-14 13:39:00
3.KADEME ANKARA KURSU İKİNCİ HAFTA ÖZEL EĞİTİM PROGRAMI  20.08.2014 ÇARŞAMA GÜNÜ BAŞLAYACAK OLUP  MOSTLIFE CLUB KENTPARK'DA YAPILACAKTIR.
Devamını oku

15-29 AĞUSTOS 2014 SAMSUN 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ BESYO DA YAPILACAKTIR.

2014-08-12 10:42:00
15-29 AĞUSTOS 2014 / SAMSUN
VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS II. KADEME ANTRENÖR KURS PROGRAMI
 
TARİH SAAT DERSİN ADI SÜRE EĞİTMENİ
1. GÜN 15.08.2014  08.30 – 09:00 KAYIT    FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00 – 13:00 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Prof. Dr. Osman İMAMOĞLU
13:00 – 13:30 ÖĞLE TATİLİ    
13:30–17:30 SPOR FİZYOLOJİSİ 4 SAAT Prof. Dr. Osman İMAMOĞLU
2. GÜN 16.08.2014 09.00 – 13.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Prof. Dr. Seydi Ahmet AĞAOĞLU
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 SAAT Prof. Dr. Seydi Ahmet AĞAOĞLU
3. GÜN 17.08.2014 09.00 – 15.00 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 SAAT Prof. Dr. Seydi Ahmet AĞAOĞLU
15.00–19.00 SPORDA ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 SAAT Yard.Doç.Dr Özgür BOSTANCI
4. GÜN 18.08.2014 09.00 – 13.00 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT PROF. Dr.Mehmet Akif ZİYAGİL
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 PSİKOMOTOR GELİŞİMİ 4 SAAT PROF. Dr.Mehmet Akif ZİYAGİL
17.30-19.30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 2 SAAT Doç.Dr.M.Yalçın TAŞMEKTEPLİGİL
5. GÜN 19.08.2014 09.00 – 15.00 SPOR PSİKOLOJİSİ 6 SAAT Doç.Dr.M.Yalçın TAŞMEKTEPLİGİL
15.00 – 19.00 SPOR SOSYOLOJİSİ 4 SAAT Doç.Dr.Mehmet TÜRKMEN
6. GÜN 20.08.2014 09.00 – 13.00 SPORCU SAĞLIĞI 4 SAAT Prof. Dr. Osman İMAMOĞLU
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 19.30 SPOR ANATOMİSİ 6 SAAT PROF. Dr.Mehmet Akif ZİYAGİL
7. GÜN 21.08.2014 09.00 – 13.00 BECERİ ÖĞRENİMİ 4 SAAT Yard.Doç.Dr.Menderes KABADAYI
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPORDA BESLENME 4 SAAT Prof. Dr. Osman İMAMOĞLU
17.30 – 19.30 SPORDA ÖLÇME DEĞERLENDİRME 2 SAAT Yard.Doç.Dr.Menderes KABADAYI
8. GÜN 22.08.2014 08.30 – 09.00 KAYIT   FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09:00-11:00 ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ   Raşit DEMİRYAS
11.00 – 16.00 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5 SAAT Raşit DEMİRYAS
16.00-16.30  ÖĞLE ARASI    
16.30 – 21.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 5 SAAT Raşit DEMİRYAS
9. GÜN 23.08.2014 09.00 – 14.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 5 SAAT Raşit DEMİRYAS
14.00 – 14.30 ÖĞLE ARASI    
14.30 – 19.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 5 SAAT Raşit DEMİRYAS
10. GÜN 24.08.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Raşit DEMİRYAS
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Raşit DEMİRYAS
11. GÜN 25.08.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Raşit DEMİRYAS
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI ASI    
13.30 – 17.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Raşit DEMİRYAS
12. GÜN 26.08.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Ozan DEDE
13.00 – 13.30 ÖĞLE ARASI E ARASI    
13.30 – 18.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Ozan DEDE
13. GÜN 27.08.2014 09.00 – 14.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Ozan DEDE
14.00 – 14.30 ÖĞLE ARASI ÖĞLE ARASI    
14.30 – 18.30 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Ozan DEDE
14. GÜN 28.08.2014 09.00 – 15.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4 SAAT Ozan DEDE
13.00 – 13.30 ÖĞLE DDOPARAASI    
13.30 – 17.30 DOPİNG VE ZARARLARI 4 SAAT Ögretim Görevlisi Tarafından Gerçekleşecek
15. GÜN 29.08.2014 09.00 – 13.00 SPOR DALI TEKNİK - TAKTİK 4  SAAT Ozan DEDE
13.00 – 13.30      
13.30 – 17.30 SPOR DALI GÖZLEM VE DEĞERLENDİRME 4 SAAT Ozan DEDE
Devamını oku

14-21 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA LİTVANYA DA DÜZENLENECEK DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILACAK ADAY TÜRK MİLLİ TAKIMI SPORCU LİSTESİ

2014-08-10 17:10:00
14-21 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA LİTVANYA DA DÜZENLENECEK
DÜNYA BİLEK GÜREŞİ ŞAMPİYONASINA KATILACAK
ADAY  TÜRK MİLLİ TAKIMI SPORCU  LİSTESİ
AŞAĞIDAKİ LİSTEDE İSİMLERİ BELİRTİLEN SPORCULARIMIZ,BİLEK GÜREŞİ TEKNİK KURULU VE FEDERASYON YÖNETİMİMİZCE BELİRLENEN KIRİTERLERE UYAN VE DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILMAYI HAK EDEN SPORCULARIMIZDIR.SAKATLIĞI VEYA HERHANGİ BİR MAZERETİ NEDENİYLE DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILMAYACAK OLANLARIN,
11 AĞUSTOS 2014 PAZARTESİ AKŞAMINA KADAR İSMAİL KURT A BİLGİ VERMELERİ GEREKMEKTEDİR( 0 542 808 20 30 ) .
DİĞER TÜM SPORCULARIMIZIN 13 AĞUSTOS 2014 ÇARŞAMBA AKAŞAMINA KADAR 4 ADET BİYOMETRİK RESİM-NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİLERİN- ADRES VE TELEFON BİLGİLERİNİ KARGO İLE FEDERASYONA GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.
SR ADI SOYADI İLİ SIKLETİ KG SOL SAĞ
1 BURCU KORKMAZ İSTANBUL GENÇ BAYAN 45 X X
2 GÜLÜSTAN KORKMAZ KİLİS GENÇ BAYAN 45 X X
3 GÜLHAN BİLGİÇ DÜZCE GENÇ BAYAN 50 X X
4 ÜMRAN KESER ESKİŞEHİR GENÇ BAYAN 55 X X
5 S. MELİKE ELİTOK İSTANBUL GENÇ BAYAN 55 X X
6 EBRU EREN BOZKURT KİLİS GENÇ BAYAN 60 X X
7 BEYZANUR AVCI İSTANBUL GENÇ BAYAN 65 X X
8 GÜLSEREN ARSLAN ADANA GENÇ BAYAN 65 X X
9 AYŞE KÜBRA YENİLER ESKİŞEHİR GENÇ BAYAN 70 X X
10 F. TUĞÇENUR KURT KİLİS GENÇ BAYAN 70 X X
11 MEHMET DÖNMEZ YALOVA GENÇ ERKEK 50 X X
12 ENES TALHA AY ÇANKIRI GENÇ ERKEK 50   X
13 HASAN TETİK YALOVA GENÇ ERKEK 50 X  
14 EMRE ALBAŞ YALOVA GENÇ ERKEK 55 X X
15 HÜSEYİN ÖZKENT GAZİANETP GENÇ ERKEK 60 X X
16 SAMİ TIRAŞ GAZİANETP GENÇ ERKEK 60 X X
17 RAHİM TOKGÜN YALOVA GENÇ ERKEK 70 X X
18 OĞUZHAN KOÇAK KOCAELİ GENÇ ERKEK 80 X X
19 ALİ ÇOLAK ANTALYA GENÇ ERKEK 80 X X
20 ALİ DEMİRER YALOVA GENÇ ERKEK 80+ X X
21 ŞEYMA AKSOY ADANA 21 YAG BAYAN 65 X  
22 MESUT YILMAZ GÜMÜŞHANE 21 YAG ERKEK 55 X X
23 ADEM BOZKURT GAZİANTEP 21 YAG ERKEK 55 X X
24 YUNUS EMRE DENİZ SAMSUN 21 YAG ERKEK 65 X X
25 İ. HALİL GÜLTEKİN Ş.URFA 21 YAG ERKEK 65 X X
26 HAMZA ZiYPAK İSTANBUL 21 YAG ERKEK 70 X X
27 MİRZA BİLAL İSTANBUL 21 YAG ERKEK 75 X X
28 EMRAH OKÇU İSTANBUL 21 YAG ERKEK 80 X X
29 CELAL TUNCER DÜZCE 21 YAG ERKEK 85 X X
30 DEVRAN BAŞ AMASYA 21 YAG ERKEK 90+ X X
31 ORHAN UYGUN ADANA MASTER ERKEK 70 X X
32 BİNALİ AKAN İSTANBUL MASTER ERKEK 80   X
33 DURSUN ÖNDER YALOVA MASTER ERKEK 80 X  
34 O. TAHİR SEVGİLİOĞLU İSTANBUL MASTER ERKEK 80 X X
35 CEM ŞENER İZMİR MASTER ERKEK 90 X X
36 T.SERKAN ATMACA ANTALYA MASTER ERKEK 90 X X
37 ATİLLE KOÇAK KOCAELİ MASTER ERKEK 100 X X
38 NUMAN DEMİRER YALOVA MASTER ERKEK 100+ X X
39 ESRA KİRAZ İSTANBUL BÜYÜK BAYAN 50 X X
40 SiGiTA TERZİ YALOVA BÜYÜK BAYAN 55 X X
421 ARZU KUŞLAR ESKİŞEHİR BÜYÜK BAYAN 60 X X
42 MÜNİRE TUNCA ANKARA BÜYÜK BAYAN 70 X X
43 TUBA AYKAN Ş.URFA BÜYÜK BAYAN 70 X X
44 NURCİHAN GÖNÜL KOCAELİ BÜYÜK BAYAN 80+ X X
45 İSMAİL KIZILAY ESKİŞEHİR BÜYÜK ERKEK 55 X X
46 ZAFER NOYAN DİYARBAKIR BÜYÜK ERKEK 55 X X
47 İSMAİL ERCAN BAMYA Ş.URFA BÜYÜK ERKEK 60 X X
48 BEKİR BOZKURT GAZİANTEP BÜYÜK ERKEK 65 X X
49 MUSTAFA ONAY ANKARA BÜYÜK ERKEK 65 X X
50 E.SERHAT ARSLAN ESKİŞEHİR BÜYÜK ERKEK 70 X X
51 ENGİN TERZİ YALOVA BÜYÜK ERKEK 70 X X
52 KAMİL YÜCE ESKİŞEHİR BÜYÜK ERKEK 75 X X
53 RAHMAN KAYA SAMSUN BÜYÜK ERKEK 80 X X
54 OSMAN ÖLMEZ GAZİANETP BÜYÜK ERKEK 80 X X
55 ÜNAL TÜRKER ANKARA BÜYÜK ERKEK 85 X X
56 ATİLLA KAYA DİYARBAKIR BÜYÜK ERKEK 90 X X
 
GENÇ   BAYAN(10) GENÇ   ERKEK(10) 21 YAŞ BAYAN (1)
21 YAŞ ERKEK(9) BÜYÜK ERKEK (12) MASTER ERKEK (8)
 
TOPLAM  56 SPORCU
 
Devamını oku

15-29 AĞUSTOS 2014 SAMSUN 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU

2014-08-08 00:10:52
15-29 AĞUSTOS 2014 SAMSUN 2.KADEME VÜCUT GELİSTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU SON KAYIT TARİHİ 13.08.2014 SAAT 17.00.
Devamını oku

GÖREV ALAN HAKEM LİSTESİ 04 - 07 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA YALOVA İLİNDE DÜZENLENECEK TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME FİTNESS ŞAMPİYONASI VE DÜNYA ŞAMPİYONASI MİLLİ TAKIM SEÇMELERİNDE

2014-08-07 09:00:00
04 - 07 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA YALOVA İLİNDE DÜZENLENECEK  
TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME - FİTNESS ŞAMPİYONASI VE   DÜNYA ŞAMPİYONASI

MİLLİ TAKIM ŞEÇMELERİNDE     GÖREV ALAN HAKEM LİSTESİ
 
 MERKEZ HAKEM KOMİTESİ
  ADI SOYADI ŞEHRİ HAKEMLİK DERECESİ
1 Mehmet AVCI ESKİŞEHİR ULUSLARARASI
2 Ogün SÖNMEZ ANKARA ULUSLARARASI
3 Temir EKİNCİ ANKARA ULUSLARARASI
4 Yakup KENDİRLİ İSTANBUL ULUSLARARASI
5 Hüseyin GÖKÇE ANTALYA ULUSAL
6 Sebahattin KAYA İSTANBUL ULUSAL
 
GÖREVLİ ULUSLARARASI HAKEMLERİ
  ADI SOYADI ŞEHRİ HAKEMLİK DERECESİ
1 Timur AKBAŞ ANKARA ULUSLARARASI
2 Ahmet ERSOY İZMİR ULUSLARARASI
3 Nihat SÖYLER ADANA ULUSLARARASI
4 Aykut BÜYÜKARKIN İSTANBUL ULUSLARARASI

GÖZLEMCİ
  ADI SOYADI ŞEHRİ HAKEMLİK DERECESİ
1 Mine YARIMPABUÇ GAZİANTEP ULUSAL
2 Çetin SİLİS MUĞLA ULUSAL
 
GÖREVLİ ULUSAL HAKEMLER
  ADI SOYADI ŞEHRİ HAKEMLİK DERECESİ
1 M. Ali ÖZYÜKSEL İSTANBUL ULUSAL
2 A. USLANMAZ ADIYAMAN ULUSAL
3 Zuhal AYSEVER AYDIN ULUSAL
4 Sadık İNAN İSTANBUL ULUSAL
5 Mustafa TELATAR ANKARA ULUSAL
6 A.Ali UĞUZ ESKİŞEHİR ULUSAL
7 Mert KAYAARAR ESKİŞEHİR ULUSAL
8 Ali DAHMR. OĞLU KKTC ULUSAL
9 Hasan BÖLÜKBAŞI KKTC ULUSAL
10 Mesut KILIÇER ANKARA ULUSAL
11 Fatih HORASAN ANKARA ULUSAL
12 Derya FAFAL ANTALYA ULUSAL
13 Murat VAROL İZMİR ULUSAL
14 Polat S.OĞLU ANKARA ULUSAL
15 Alpcan HAZAR ANKARA ULUSAL
16 VAHYETTİN ayazer İSTANBUL ULUSAL
17 Haluk ERKOÇAK İSTANBUL ULUSAL
18 Aliye KESİMAL İSTANBUL ULUSAL
19 Sami ÇAKMAKÇI İSTANBUL ULUSAL
20 M.Bülent SERAÇ İSTANBUL ULUSAL
21 Sinan AYDEMİR İZMİR ULUSAL
22 İ.Sırrı ÖNAL İSTANBUL ULUSAL
23 Cengiz TONGUÇ İSTANBUL ULUSAL
24 Kamil ÇUHACI İSTANBUL ULUSAL
25 Yusuf HAZAR İSTANBUL ULUSAL
26 Meral TÜRKMEN İZMİR ULUSAL
27 Fikri AVCI MERSİN ULUSAL
28 Derya AYGÜN MERSİN ULUSAL
29 Ali ÖZDEVECİ İZMİR ULUSAL
30 Korkmaz KARTAL ZONGULDAK ULUSAL
31 Orhan YILMAZ İSTANBUL ULUSAL
32 M.Emre YILDIZ İSTANBUL ULUSAL
33 İhsan GÜNEŞEN İSTANBUL ULUSAL
34 Sabiha BAYSAL SİVAS ULUSAL
35 Ahmet ULAŞ AYDIN ULUSAL
36 Şefika KOCA TEKİRDAĞ ULUSAL
37 Erkan ERTEM İZMİR ULUSAL
38 İsmail  ARICAN İSTANBUL ULUSAL
39 Sinan SÖYLER ANTALYA ULUSAL
40 Fahrettin KILIÇ ADANA ULUSAL
41 Nezih TAT ADANA ULUSAL
42 Hasan GÖKMEN DENİZLİ ULUSAL
43 Atilla SÖNMEZIŞIK ANTALYA ULUSAL
44 Serhat ADALI İSTANBUL ULUSAL
45 Volkan ERSÖZ ANKARA ULUSAL
46 Emrah Üstün ERİNÇ ANKARA ULUSAL
47 Osman Bora KADEM İSTANBUL ULUSAL
                                                       
 
1. Yarışmada Görevli Hakemler Hakem Yönet. Kıyafet Talimatnamesine Göre Giyineceklerdir.
2. Bütün Görevli Kurullar ve Hakemler;  4 Eylül Perşembe Günü Sabah  Saat 10.00 da Yarışma    Mahalinde (YALOVA 90.Yıl Spor Salonunda) Hazır Bulunacaklardır.
3-  MHK,  VG Teknik Kurulu, Fitness Teknik Kurulu ,Organizasyon Komitesi ve Yönetim kurulu
LOVA OTELİ'n de Kalacaktır. 4 Eylül Perşembe giriş -7 Eylül Pazar çıkış.
Bu tarihler dışındaki konaklamalar kişilere aittir.
4- Bu Şampiyonda  Görevlendirilen diğer hakemlerimiz ise,  Federasyon sitemizde yayımladığımız otelerden rezervasyon yapabilirler.

 
Devamını oku

11-25 Eylül 2014 İSTANBUL 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU

2014-08-06 11:21:00
11-25 EYLÜL İSTANBUL 2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURS KAYITLARIMIZ 07.08.2014 SAAT 17.00DEN SONRA KAPANACAKTIR.
Devamını oku

ANKARA 3.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU

2014-08-04 14:25:00
 
11-26 AĞUSTOS 2014 ANKARA 3.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS
KURS PROĞRAMI
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9.KAT TOPLANTI SALONU ULUS/ANKARA
 
TARİH SAAT DERS SAAT ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
11.08.2014 PAZARTESİ 08.30-09.00 KAYIT 1 FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
09.00-13.00 SPOR BESLENME 4 Öğr. Gör. Beril YILMAZ
13.00-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-1800 BİOMEKANİK 4 Arif Mithat AMCA
12.08.2014 SALI 09.00-12.30 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 Öğr. Gör. Atahan ALTINTAŞ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-19.30 SPOR PSİKOLOJİSİ 4 Ar. Gör. Selen KELECEK
13.08.2014 ÇARŞAMBA 08.30-13.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 Dr. Sinem MAVİLİ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-15.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 Dr. Sinem MAVİLİ
14.08.2014 PERŞEMBE 08.30-12.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 Öğr. Gör. Atakan YILMAZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-15.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 Öğr. Gör. Atakan YILMAZ
15.30-19.30 SPOR SOSYOLOJİSİ 4 2  saat  Öğr. Gör. Atahan ALTINTAŞ
2  saat  Öğr. Gör. Feyza Meryem KARA
 
15.08.2014               CUMA 08.30-12.30 SPOR FİZYOLOJİSİ 6 Yrd. Doç. Dr. Nazan KOŞAR
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-18.30 SPORDA YÖNETİM VE ORGANİZASYON 5 Öğr. Gör. Feyza Meryem KARA
16.08.2014 CUMARTESİ 08.30-12.30 SPORDA GENEL TEKNİK TAKTİK ÖĞRETİM YÖNTEMLERİ 4 Yrd. Doç. Dr. Bengü Güven KARAHAN
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 BECERİ ÖĞRENİMİ 4 2  saat   Öğr. Gör. Atahan ALTINTAŞ
2  saat  Ar. Gör. Selen KELECEK   
 
17.08.2014 PAZAR 09.00-11.00 SPORCU SAĞLIĞI 2 Öğr. Gör. Atakan YILMAZ
11.00-13.00 SPOR ANATOMİSİ 2 Yrd. Doç. Dr. Nazan KOŞAR
     13.00-14.00 ÖĞLE ARASI    
14.00-18.00 SPOR ANATOMİSİ 4 Yrd. Doç. Dr. Nazan KOŞAR
  08.30-12.30 GENEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 Öğr. Gör. Atakan YILMAZ
18.08.2014 PAZARTESİ        
       19.08.2014               SALI 08.00-10.00 KAYIT
ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ
  FEDERASYONCA GERÇEKLEŞECEK
10.00-12.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 2 Emrah Üstün ERİNÇ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-19.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 6 Emrah Üstün ERİNÇ
20.08.2014 ÇARŞAMBA 08.30-12.30 ÖZEL ANTRENMAN BİLGİSİ 4 Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 Volkan ERSÖZ
21.08.2014 PERŞEMBE 08.30-12.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 Emrah Üstün ERİNÇ
22.08.2014 CUMA 08.30-12.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 4 Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
       
13.30-19.30 SPOR DALI TEKNİK TAKTİK 6 Emrah Üstün ERİNÇ
 
11-26 AĞUSTOS 2014 ANKARA 3.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS
KURS PROĞRAMI
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9.KAT TOPLANTI SALONU ULUS/ANKARA
TARİH SAAT DERS SAAT ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
23.08.2014 CUMARTESİ  08.30-12.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Emrah Üstün ERİNÇ
24.08.2014 PAZAR 08.30-12.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Emrah Üstün ERİNÇ
25.08.2014 PAZARTESİ 08.30-12.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Emrah Üstün ERİNÇ
26.08.2014 SALI 08.30-12.30 DOPİNG KULLANIMI VE ZARARLARI 4  
12.30-13.30 ÖĞLE ARASI    
13.30-17.30 SPOR DALI TEKNİK-TAKTİK 4 Emrah Üstün ERİNÇ
Devamını oku

ULUSAL HAKEMLİĞE (MİLLİ) TERFİ SINAVINA KATILACAK HAKEMLERİN LİSTESİ

2014-07-31 16:10:00

TVGFF

 TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS  FEDERASYONU
YALOVA / TÜRKİYE
04.07.09.2014
ULUSAL HAKEMLİĞE (MİLLİ) TERFİ SINAVINA KATILACAK HAKEMLERİN LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI İLİ
1 BERK DİLEK İSTANBUL
2 TURGAY EVREN HATAY
3 B.GÖKHAN NİZAMOĞLU HATAY
4 BİRCAN SAHİLLİ HATAY
5 BİLGEN ÖZTÜRK BALIKESİR
6 ADEM YASTAŞ İSTANBUL
Sınava Girecek Hakemlerin 05.Eylül.2014 Tarihinde Şampiyonanın Yapılacagı Salonda Saat 10:00'da
Hazır Bulunmaları gerekmektedir. Hakemler Kendi İmkanlarını Kendileri Karşılayacaktır.  
Yarışma Yeri: Yalova 90.Yıl Kapalı Spor Salonu
05.Eylül 2014  Cuma Günü Yazılı Sınav 06.Eylül 2014 Cumartesi Günü Uygulamalı Sınav

 
Devamını oku

İL HAKEMİ TEST SINAVINA KATILACAK HAKEMLERİN LİSTESİ

2014-07-30 09:10:00

TVGFF

 TÜRKİYE VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS  FEDERASYONU
YALOVA / TÜRKİYE
04.07.09.2014
İL HAKEMİ TEST SINAVINA KATILACAK HAKEMLERİN LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI İLİ
1 T.NURAY EDEBALİ İSTANBUL
2 MEHMET BALDİŞ  MALATYA
3 RAŞİT DEMİRYAS İSTANBUL
4 T.UĞUR TAŞGIN İSTANBUL
5 ERMAN KENDİBAŞINA İSTANBUL
Sınava Girecek Hakemlerin 06.Eylül.2014 Tarihinde
Şampiyonanın Yapılacağı Salonda Saat 09:00'da  

Hazır Bulunmaları Gerekmektedir.
Hakemler Kendi İmkanlarını Kendileri Karşılayacaktır.
Yarışma Yeri: Yalova 90.Yıl Kapalı Spor Salonu
Devamını oku

4 - 7 EYLÜL YALOVA DA KONAKLANACAK OTELLER

2014-07-23 09:10:00
Oteller ile ilgili Yetkili : Kaan UZUNDEMİR Telefon: 0 (554) 698 30 27
Otel Adı Fiyatlar Kapsam Yetkilisi İletişim
Yalova
Uygulama
Oteli
Sng
Dbl
Trp
Quand
60TL
100TL
140TL
160TL
Oda
Kahvaltı
Ramadan
BAKLACI
Tel: 0(226) 811 59 02
Fax:0(266) 811 59 08
uygulamaotel@hotmail.com
Şehit Ömer Faydalı Cad.
N0:38 YALOVA
uygulamaotel@hotmail.com
www.yalovauygulamaoteli.com
Otel Fatih Sng
Dbl
Trp
60TL 90TL 110TL Açık Büfe Kahvaltı   Tel: 0(226) 812 20 28
Fax:0(226) 814 17 15 info@otelfatih.com Cumhuriyet Cad.
No: 27  YALOVA
www.otelfatih.com 
Hotel ÖNCÜ   Sng 
Dbl 
Trp Quand
90TL 130TL 180TL 230TL Oda
Kahvaltı
Ece
ÇETİNKESER
Tel: 0(226) 811 60 30    
Fax:0(226) 811 60 31 info@hoteloncu.com        
Yalı Cad.No:13   
YALOVA
www.hoteloncu.com
Elegance
Resort Hotel
Dbl
Trp
90TL 80TL Açık Büfe Kahvaltı İlhan
AYDEMİR
Tel: 0(226) 465 66 22
Fax:0(226) 465 66 11 info@eleganceresort.com.tr  
Topçular Mevkii
Tavşanlı Beldesi
YALOVA
www.eleganceresort.com.tr 
Grand Karot Hotel   Sng
Dbl
Trp
 Quand
125TL 185TL 225TL 300TL Açık Büfe Kahvaltı Özlem
SEZGİN
Tel: 0(226) 812 62 87 
Fax:0(226) 812 62 86 info@karototelyalova.com 
Rüstem Paşa Mah.
Gazi Paşa Cad. No:2
YALOVA
www.karototelyalova.com 
Lova Hotel Sng
Dbl
Trp
150TL 180TL 250TL Oda
Kahvaltı


Fikret
ODABAŞ

 
Tel: 0(226) 880 00 50
Fax: 0(226) 880 00 21
fikret.odabas@lovahotel.com
Samanlı Termal Yolu Cad.
No:3 YALOVA 
www.lovahotel.com
Lova Hotel Sng
Dbl
Trp
180TL 240TL 270TL Yarım Pansiyon  Fikret
ODABAŞ
 
Limak Thermal Boutique Hotel  Sng
Dbl
Trp
350TL 455TL 610TL Oda
Kahvaltı
Harun
SAHIN
Tel: 0(226) 675 78 00
Fax:0(226) 675 7820  
hsahin@limakhotels.com  
Gökçedere Mah.
Adnan Kahveci Cad.
YALOVA
www.limakhotels.com 
Otel Fiyatları Kişi Başı Olarak Hesaplanacaktır.
 
Devamını oku

İSTANBUL 2. KADEME KURSU 11-25 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

2014-07-17 09:00:00
İSTANBUL 2. KADEME KURSU 11-25 EYLÜL 2014 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.
 
ANTRENÖR KURSLARINA KATILACAK ARANILACAK ŞARTLAR
  1. En az lise veya dengi okul mezunu olmak. Milli sporcularda tahsil aranmaz
  2. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile malül, engelli spor branşlarında ise yalnızca görme ve zihinsel engelli olmamak,
  3. En az 18 yaşını doldurmak,
  4. Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan  fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak
  5. 7/1/1993 tarihli ve 21458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan   Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ile özerk spor federasyonlarının disiplin veya ceza talimatlarına göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla; bir defada 6 aydan daha fazla veya bu süre içerisinde toplamda 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.
  6. 1. Kademe Antrenör lisansına sahip ve 1 yılını doldurmuş olmak
               
 
KURSA  KATILACAK OLAN KURSİYERLERİMİZ
Kursa katılmak isteyen kursiyerlerimizin Kesin Kayıtlarının yapılabilmesi için İstenilen ve yapılması gerekenler sırası ile aşağıda verilmiştir :
1- Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki  TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1.250 –TL. Kurs ücreti ve  yıllık antrenör  vize ücreti  50 –TL yatırmaları gerekmektedir.
2-Banka ödendi belgesinin üzerine ayrıca tükenmez kalemle Ad-Soyad  kursun  yapıldığı ili yazdıktan sonra banka dekontunu Federasyonun  0312 310 49 05 numaralı faxsına göndermelidirler.
 Fax gönderildikten hemen sonra 0312 312 72 09 numaralı telefondan faxsın ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili teyit alınması zorunludur. Gönderdiğiniz fax federasyonumuza ulaşınca kesin kaydınız yapılmış olacak kurs yeri ve ders programı daha sonra internet sitemizde duyurulacaktır.
NOT: Kurstan herhangi bir sebeple vazgeçen kursiyerlerin ödemeleri 6 ay içerisinde yapılacaktır.
 Kursiyerlerin Aşağıda istenen evrakları kursun ilk günü kurs sorumlusuna vermeleri gerekmektedir. Evrakları eksik olan kursiyerler kesinlikle kursa alınmayacaktır.
KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER
1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2-En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokobisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile  müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokobisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu
8-  1. Kademe Antrenör belgesi fotokobisi
 
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR
1- Besyo mezunları Temel Eğitim derslerinden muaf değildir.  
2- Diğer  federasyonlardan 2. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar temel eğitim derslerinden muaftır.;( 5 yıl içinde almış olmak şartıyla) Belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokobilerini ,yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedir. Diğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
İRTİBAT TELEFONUMUZ ( 0530 152 02 88 )
Devamını oku

SAMSUN 2. KADEME KURSU 15-29 AĞUSTOS 2014 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR.

2014-07-15 09:00:00
 
ANTRENÖR KURSLARINA KATILACAK ARANILACAK ŞARTLAR
  1. En az lise veya dengi okul mezunu olmak. Milli sporcularda tahsil aranmaz
  2. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı ile malül, engelli spor branşlarında ise yalnızca görme ve zihinsel engelli olmamak,
  3. En az 18 yaşını doldurmak,
  4. Taksirli suçlar ile kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan  fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma, dolandırıcılık, gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak
  5. 7/1/1993 tarihli ve 21458 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan   Spor Genel Müdürlüğü Amatör Spor Dalları Ceza Yönetmeliği ile özerk spor federasyonlarının disiplin veya ceza talimatlarına göre son üç yıl içinde olmak kaydıyla; bir defada 6 aydan daha fazla veya bu süre içerisinde toplamda 1 yıldan fazla ceza almamış olmak.
       6. 1. Kademe Antrenör lisansına sahip ve 1 yılını doldurmuş olmak
KURSA  KATILACAK OLAN KURSİYERLERİMİZ
Kursa katılmak isteyen kursiyerlerimizin Kesin Kayıtlarının yapılabilmesi için İstenilen ve yapılması gerekenler sırası ile aşağıda verilmiştir :
1- Federasyonumuzun GARANTİ BANKASI –Ankara Anafartalar Şubesindeki  TR75 0006 2000 7110 0006 2994 58  numaralı hesabına   1.250 –TL. Kurs ücreti ve  yıllık antrenör  vize ücreti  50 –TL yatırmaları gerekmektedir.
2-Banka ödendi belgesinin üzerine ayrıca tükenmez kalemle Ad-Soyad  kursun  yapıldığı ili yazdıktan sonra banka dekontunu Federasyonun  0312 310 49 05 numaralı faxsına göndermelidirler.
 Fax gönderildikten hemen sonra 0312 312 72 09 numaralı telefondan faxsın ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili teyit alınması zorunludur. Gönderdiğiniz fax federasyonumuza ulaşınca kesin kaydınız yapılmış olacak kurs yeri ve ders programı daha sonra internet sitemizde duyurulacaktır.
NOT: Kurstan herhangi bir sebeple vazgeçen kursiyerlerin ödemeleri 6 ay içerisinde yapılacaktır.
 Kursiyerlerin Aşağıda istenen evrakları kursun ilk günü kurs sorumlusuna vermeleri gerekmektedir. Evrakları eksik olan kursiyerler kesinlikle kursa alınmayacaktır.
KURSİYERLERDEN İSTENEN BELGELER
1-3 adet vesikalık fotoğraf (4,5x6 cm boyutunda –son 6 ay içerisinde çekilmiş olan)
2-En az lise ve dengi okul diplomasının noter onaylı fotokobisi, yeni mezunlar çıkış belgesi ile  müracaat edebilirler.
3-Nüfus cüzdanı önlü arkalı fotokobisi
4-Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden alınacak cezalı olmadığına dair yazı
5-Sağlık raporu(Hükümet tabipliğinden veya sağlık ocaklarından)
6-Savcılık iyi hal kağıdı
7-Kurs ücreti ödendiğine dair banka dekontu
8-  1. Kademe Antrenör belgesi fotokobisi
 
 
   BESYO MEZUNLARI ve ANTRENÖR BELGESİ OLANLAR
1- Besyo mezunları Temel Eğitim derslerinden muaf değildir.  
2- Diğer  federasyonlardan 2. Kademe veya daha üst kademe antrenörlük belgesi bulunanlar temel eğitim derslerinden muaftır.;( 5 yıl içinde almış olmak şartıyla) Belgelerinin asıllarını ve onaysız fotokobilerini ,yanlarında getirerek  federasyonumuz web sitesinde yayınlanan kurs programına göre istenen belgelerle birlikte kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedir. Diğer federasyonların düzenlemiş olduğu kurslara katılan ve o kurstan alınan Temel Eğitim ders saatlerinin federasyonumuz kurs ders saatleriyle aynı olması zorunludur
İRTİBAT TELEFONUMUZ ( 0530 152 02 88 )
Devamını oku

ANKARA 23-30 HAZİRAN 2014 KURSU ERTELENMİŞTİR

2014-06-19 10:00:00
ANKARA  23-30 Haziran 2014  PT ( Personal Training) Sertifika Kursu Yeterli Katılım Olması Sebebi İle İleri Bir Tarihe Ertelenmiştir

Yeni Belirlenen Tarih Sitemizde Yayınlanacaktır.
Devamını oku

3. KADEME VGF ANTRENÖR KURSU ANKARA 11-26 AĞUSTOS - 17-06-2014

2014-06-17 10:00:00
ANKARA  3 Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenör Kursu 11 - 26 AĞUSTOS 2014 Tarihinde Yapılacaktır. Kayıtlarımız Başlamıştır.

İlgili Dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ.


 
Devamını oku

2. KADEME VGF ANTRENÖR KURSU İZMİR 01 - 15 AĞUSTOS 2014

2014-06-17 09:00:00
İZMİR  2. Kademe Vücut Geliştirme ve Fitness Antrenör Kursu  01 - 15 AĞUSTOS 2014 Tarihinde  Ege Üniversitesi Besyoda yapılacaktır. Kayıtlarımız Başlamıştır.

İlgili Dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ.

 
Devamını oku

MİLLİ SPORCULARIMIZIN DİKKATİNE

2014-06-16 15:25:00
Gençlik ve Spor Bakanlığımıza sunulmak ve Federasyon arşivlerinde saklanmak üzere acilen ekteki formları eksiksiz doldurarak,  gulsenakgul1@hotmail.com mailine  gönderilmesi gerekmektedir.

Not: Bu formları bu güne kadar Milli Olan herkes dolduracaktır.

Milli Sporcu Aktif Pasif Formu İNDİR

MİLLİ SPORCU SAĞLIK MUAYENE FORMU İNDİR
Devamını oku

BİLEK GÜREŞİ ANKARA 20-31 MAYIS 2014 ANTRENÖR KURSU PROGRAMI

2014-05-14 00:00:00

20-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında  Ankara ilinde yapılacak olan Bilek Güreşi I.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Programı

Kurs yeri: 20-25 Mayıs 2014 tarihlerinde Ankara Üniversitesi  Gölbaşı Spor Bilimleri Fakültesinde,
26-31 Mayıs 2014 Tarihlerinde yapılacak olan ders yeri daha sonra kursta duyurulacaktır.
TARİH SAAT DERS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
20Mayıs2014
Salı
09.00-13.00 Kayıt veAçılış  
13.00-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Anatomisi Yrd. Doç.Dr.Neşe ŞAHİN
17.30-19.30 Sporda Yönetim ve Organizasyon Yrd. Doç.Dr.Velittin BALCI
21 Mayıs2014
Çarşamba
08.30-12.30 Psikomotor Gelişimi Yrd. Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-15.30 Psikomotor Gelişimi Yrd. Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU
15.30-17.30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri      Yrd. Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU
22 Mayıs2014
Perşembe
08.30-12.30 Sporda Öğretim Yöntemleri Yrd.Doç.Dr.Hakan SUNAY
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-15.30 Sporda Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr.Hakan SUNAY
15.30-19.30 Spor fizyolojisi Öğr. Gör. Dr. Dicle ARAS
23 Mayıs2014
Cuma
08.30-12.30 Genel Antrenman Bilgisi Doç.Dr. Cengiz AKALAN
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Genel Antrenman Bilgisi Doç.Dr. Cengiz AKALAN
24 Mayıs2014
Cumartesi
08.30-12.30 Spor Psikolojisi Doç.Dr. Perican BAYAR
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Beceri Öğrenimi Doç.Dr. Perican BAYAR
25 Mayıs2014
Pazar
08.30-12.30 Sporcu Sağlığı Yrd. Doç.Dr.Neşe ŞAHİN
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor ve Beslenme Yrd. Doç.Dr.Neşe ŞAHİN
26 Mayıs2014
Pazartesi
09.00-10.30 II. Bölüme Katılacakların Kayıtları  
10.30-12.30 Spor Dalı Oyun Kuralları Bilgisi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-15.30 Doping Kullanımı ve Zararları  
15.30-19.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
27 Mayıs2014
Salı
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Özel Antrenman Bilgisi  
28 Mayıs2014
Çarşamba
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
29 Mayıs2014
Perşembe
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
30 Mayıs2014
Cuma
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
31 Mayıs2014
Cumartesi
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik  
 
 
 

 
Devamını oku

20-31 MAYIS 2014 ANKARA VÜCUT GELİŞTİRME VE FİTNESS ANTRENÖR KURSU

2014-05-12 00:00:00
20 - 31 MAYIS 2014 tarihleri arasında ANKARA ilinde yapılacak olan Vücut Geliştirme ve Fitness I.Kademe Yardımcı Antrenör Yetiştirme Kursu Programı

Kurs yeri: 20-25 MAYIS 2014 tarihlerinde ANKARA Üniversitesi  Gölbaşı Spor Bilimleri Fakültesinde,
26-31 MAYIS 2014 tarihlerinde ANKARA Üniversitesi Fen Fakültesi Kırmızı Salon Beşevlerde yapılcaktır.

 
TARİH SAAT DERS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
20 Mayıs 2014
Salı
09.00-13.00 Kayıt ve Açılış  
13.00-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Anatomisi Yrd. Doç.Dr.Neşe ŞAHİN
17.30-19.30 Sporda Yönetim ve Organizasyon Yrd. Doç.Dr.Velittin BALCI
21 Mayıs 2014
Çarşamba
08.30-12.30 Psikomotor Gelişimi Yrd. Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-15.30 Psikomotor Gelişimi Yrd. Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU
15.30-17.30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri Yrd. Doç.Dr. Sürhat MÜNİROĞLU
22 Mayıs 2014
Perşembe
08.30-12.30 Sporda Öğretim Yöntemleri Yrd.Doç.Dr.Hakan SUNAY
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-15.30 Sporda Ölçme ve Değerlendirme Yrd.Doç.Dr.Hakan SUNAY
15.30-19.30 Spor fizyolojisi Öğr. Gör. Dr. Dicle ARAS
23 Mayıs 2014
Cuma
08.30-12.30 Genel Antrenman Bilgisi Doç.Dr. Cengiz AKALAN
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Genel Antrenman Bilgisi Doç.Dr. Cengiz AKALAN
24 Mayıs 2014
Cumartesi
08.30-12.30 Spor Psikolojisi Doç.Dr. Perican BAYAR
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Beceri Öğrenimi Doç.Dr. Perican BAYAR
25 Mayıs 2014
Pazar
08.30-12.30 Sporcu Sağlığı Yrd. Doç.Dr.Neşe ŞAHİN
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor ve Beslenme Yrd. Doç.Dr.Neşe ŞAHİN
26 Mayıs 2014
Pazartesi
09.00-10.30 II. Bölüme Katılacakların Kayıtları  
10.30-12.30 Spor Dalı Oyun Kuralları Bilgisi Mehmet AVCI
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-15.30 Doping Kullanımı ve Zararları Volkan ERSÖZ
15.30-19.30 Spor Dalı Teknik Taktik Emrah Üstün ERİNÇ
27 Mayıs 2014
Salı
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Özel Antrenman Bilgisi Emrah Üstün ERİNÇ
28 Mayıs 2014
Çarşamba
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Dalı Teknik Taktik Emrah Üstün ERİNÇ
29 Mayıs 2014
Perşembe
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Dalı Teknik Taktik Emrah Üstün ERİNÇ
30 Mayıs 2014
Cuma
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik Volkan ERSÖZ
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Dalı Teknik Taktik Emrah Üstün ERİNÇ
31 Mayıs 2014
Cumartesi
08.30-12.30 Spor Dalı Teknik Taktik Volkan ERSÖZ
 
 
          

 
Devamını oku

VÜCUT GELİŞTİRME CAMİASININ DİKKATİNE !

2014-04-01 10:00:00

10 - 13 NİSAN 2014 tarihleri arasında ZONGULDAK ilinde yapılacak olan, Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonasında, tüm kategori ve sıkletlerde ilk 6 ya doping testi yapılacaktır. Sporcu ve kulüplerimizin yanında Federasyonumuzun zarar görmemesi için, dopingle mücadele hususunda başlatmış olduğumuz çalışmalar, yarışmalarda doping kontrolleri ile devam edecektir. Değişen yeni disiplin talimatımız gereği, dopingli sporculara, antrenörlerine ve kulüplerine, 2 - 4 yıl arası yarışmalardan men cezası yanında ,ağır para cezaları da verilecektir.

KOCAELİ ilinde yapılan son yarışmada 37 sporcumuzun doping cezası alması nedeni ile, Federasyonumuz, Bakanlık ve SGM tarafından mercek altına alınmış olup, özerkliğinin alınması düşünülmektedir. Yöneticiler olarak bizler, dopingle mücadele hususunda ne kadar gayret edersek edelim esas görev; kulüp, antrenör ve sporcularımıza düşmektedir. Zaman herkesin taşın altına elini sokma zamanıdır.

Saygı ve sevgilerimle…
Niyazi KURT, Federasyon Başkanı

' Doping Cezaları ' isimli Dosyayı indirmek için TIKLAYINIZ.
Devamını oku

VÜCUT GELİŞTİRME CAMİASININ DİKKATİNE !

2014-04-01 09:10:01
            Doping kullanımı engellemek üzere ,federasyon olarak başlattığımız çalışmalara, yarışmalarda mümkün olduğu kadar fazla sporcuya doping testi uygulayarak devam edeceğiz.
            Formu, kas kalitesi, proporsiyonu uygun olmayan sporcularla birlikte, jinekomastisi olup yada aşırı formu nedeni ile doping kulandığı kanısına varılan sporcular, federasyon yönetiminin aldığı kadar doğrultusunda, teknik kurulca tartı ve kayıt esnasında elenecektir.
            Bütün bu önlem, çaba, ve gayretlerimiz federasyonumuzun devamlılığı içindir. Buna rağmen yarışmalarımıza katılıp dopingli çıkan sporcularımızdan, kazanmış oldukları kupa, madalya, sertifika ve harcırahlar geri alınırken, disiplin talimatının en ağır maddeleri;
Sporcuya 4 yıl yarışmalardan men 10 000TL para cezası ( testten kaçanlarda dahil )
Kulübe 5000 TL para cezası
Antrenöre belgesinin geçersiz sayılması ve 2000 TL para cezası uygulanacaktır.
 
Kulüp ,antrenör ve sporcular kendilerine verilen para cezaları tahsil edilinceye kadar yarışmalara alınmayacaktır.
Sporcular kazandıkları ,madalya ,kupa ,sertifika ve harcırahları ; doping testi sonuçları açıklanıp, kendilerine duyurulduktan sonra 1 ay içerisinde iade etmedikleri takdirde ise ömür boyu yarışmalardan men cezası alacaklardır.

Saygı ve sevgilerimle….Niyazi KURT , Federasyon Başkanı
 
Devamını oku

BODY FİTNESS DA KURAL DEĞİŞİKLİĞİ

2014-03-31 10:05:00
Body Fitness artık 1. turda siyah bikini kaldırılmıştır. Sporcular çeyrek dönüşlerde, 1 ve 2 turda kendi seçtikleri bir bikini giyebilirler. Ayakkabı da kendi seçimleri olabilir, ancak platform tabanı olan ayakkabı giyilmesi yasaktır. 
Devamını oku

SPOR EĞİTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN

2014-03-20 09:05:00
 ANTRENÖR KURSLARINA KATILACAK   BESYO  MEZUNLARININ DİKKATİNE
 
SPOR EĞTİM DAİRESİ BAŞKANLIĞINDAN  GELEN  YENİ TALİMATA ;
            
                 1.Kademe Antrenörlük kursuna katılacak   BESYO mezunları Temel  eğtim Derslerinden muaftır.  Federasyonumuz web sayfasnda kurs programı yayınladıktan  sonra Temel eğitim Derslerine katılmayacak olan BESYO  mezunları diğer derslere gelirken yanlarında mutlaka Federasyonumuzca istenen belgelerini kurs sorumlusuna  teslim etmeleri gerekmektedir. 

2-3-4. ve 5. Kademe Antrenör kurslarına katılmak  isteyen BESYO mezunlarında  tüm derslere girmeleri mecburidir. Herhangi bir muafiyet tanınmamaktadır.
 
Bilgilerinize.
Devamını oku
TEMSİLCİLİKLERİMİZ
FEDERASYON BAŞKANIMIZ
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Hafta İçi
09:30-12:30
13:30-17:30